29 Temmuz 2016 Cuma

SURİYE'deki MUHALEFET GERÇEKTEN MUHALEFET mi?


YPG'ye katılan Amerikalı çatışmada öldü
Amerikalı Jamie Bright
Suriye'desavaşırken ölmüş. 

Haberin kaynağı:


Muhalefet; bir ülkenin kendi insanlarından, kendi halkından, kendi vatandaşlarından oluşursa muhalefettir. Yani adam doğma-büyüme Suriyelidir, anası, babası, dedesi, kaç kuşak Suriyelidir. Kalkar, Esat'a muhalefet ederse muhalefettir.

Ama başka bir ülkeden başka bir ülkeye savaşmaya gelene muhalefet denmez. Paralı asker denir, kışkırtıcı ajan (provakatör) denir, casus denir. Her şey denir ama muhalefet denmez.

Şimdi alttaki linke tıklayın:


Karşınıza bir DÜNYA HARİTASI gelecek. 
Orada istediğiniz ülkenin üzerine fareyi getirip tıklayın


O ülkeden Suriye'ye ve Irak'a kaç tane 'savaşçı' gittiği RAKAM olarak yazıyor. 

Toplam 25.000 kişi gitmiş. Yani Suriye'ye 'muhalefet' ihraç etmişler! 


Peki bu neyi ispatlar? Şunu:


Demek ki, Suriye'de  gerçekten muhalefet edenlerin sayısı o kadar azdı ki, BAŞKA ÜLKELERDEN MUHALİF İHRAÇ ETMEK ZORUNDA KALDILAR ki, olan da bu. Ayaklananlar sadece 'azınlık'tı. Azınlık olarak çoğunluğu ezmek istediler. Bunu yapmak için de başka ülkelerden parayla 'muhalif'  getirttiler. ABD'nin gazına geldiler.

Tıpkı Irak, Libya'da olduğu gibi 72 milletten yamalı bohça bir muhalefet var Suriye'de. Bunlar paralı asker, Suudi Arabistan'ın hapisanelerinden şartlı salınan azılı manyak,  tecavüzcü, caniler, katiller, macera arayan zeka özürlüler, Sırp azılı katiller, Alevi kesmek, Hristiyan doğramaktan zevk alan psikopat Sünni radikal teröristler hepsi bir araya toplaşmışlar ve MUHALEFET olmuşlar. Adları da hep aynı:

Irak'ta:  Özgür Irak Ordusu 

Libya'da:   Özgür Libya Ordusu

Suriye'de:  Özgür Suriye Ordusu


Başka ülkelerden Suriye'yi karıştırıp, çökertmeye gelmişler. Karşılığında bolca para alacaklar. Sadist, psikopat güdülerini tatmin edecekler, kadınlara tecavüz edecekler.

Libya'da da Kaddafi'ye muhalif edenler gerçek muhalif değillerdi. Aynı oyun orada da oynandı. Irak'ta da oynandı. Şimdi Suriye'de oynanıyor.

Bir Sırp, Sırbistan'dan gelmiş, güya "muhalif" olarak "zalim" Esat'a karşı savaşıyor!  


Gazetelerde okudunuz  bu SAHTE MUHALEFET ile Irak'ı çökmesine destek olan gerçek Irak halkı şimdi Saddam'ı mumla arıyor, gerçek Libya halkı da Kaddafi'yi mumla arıyorlar. Bizzat kendi ağızlarıyla söylüyorlar. Hatta Saddam'ın heykelini deviren adam bile ağlıyormuş. Bin pişmanmış. Tüm gazetelerde çıktı, kendi ağzıyla söyledi. 

Oysa asıl zalim olan o ülkelere parayla sahte / kukla muhalefet gönderip karıştıranlar ve çökmesine yardım edenler.

Bu çökertme işini  DİNCİLERden oluşan SAHTE MUHALEFET  ile ABD ve Batı (İngiltere, Fransa, İtalya hatta NATO)birlikte yaptı. Türkiye, Suudi Arabistan, Katar da en büyük desteği verdi.  Dinciler ta 1. Dünya savaşından beri en iyi yaptıkları şeyi yaptılar. Batı ile bir olup Müslüman ülkeleri çökerttiler. 


(bu yazımı kazara silince, yorumlarınızın büyük kısmı da maalesef kayboldu, google önbellek sayesinde yazı ve yorumları kopyala-yapıştır yaptım ama o da tuhaf oluyordu tekrar sildim ne olur kusura bakmayın arkadaşlar.)

4 yorum:

 1. Yüreğine sağlık canım

  YanıtlaSil
 2. İyiki buldum blogunuzu. Zaten blog başlığını ve yandaki yazıları okuyunca bu blogu okumam resmen zorunluluk oldu.

  İlk yazıları bulamadım ama yandan tüm yazıları okuyacağım.

  Tespitte mükemmel. Ağzına, yüreğine sağlık demek istiyorum.

  YanıtlaSil
 3. Sevgili İpek, hoşgeldin, sefalar getirdin bloğuma. Ben de seni takibe aldım. :) Nazik sözlerin için çok teşekkürler ediyorum. Okuyan gözlerine sağlık.

  YanıtlaSil