4 Eylül 2016 Pazar

ŞİMDİ BU FETÖ ile MÜCADELE Mİ OLUYOR? ;)

hakimlerin yerleri değişti ile ilgili görsel sonucu

Heee! Onu al oraya koy, bunu al buraya koy.

Yer değiştirince Fetö'cülük ortadan mı kalkıyor? 


pkk öğretmenler yerleri değişti ile ilgili görsel sonucupkk öğretmenler yerleri değişti ile ilgili görsel sonucu


Fetö'cü Ahmet'i Bursa'ya yolladım, Fetöcü Mehmet'i İzmir'e koydum.

Fetö'yle mücadele ettim! 

Bu mudur?  

Hırsızları, katilleri de hapse atmayalım. Yerlerini değiştirilim. 

 "Fetö'ye NE İSTERSE VEREN" ne olacak?  26 yorum:

 1. Hakikaten yaa ne yapacaklarını şaşırdılar artık.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ülke yönetmeyi, devlet idare etmeyi bakkal dükkanı idare etmekle bir sanıyorlar. :(

   Sil
 2. Böyle ülke mi yönetilir oyun oynuyor resmen artık kime guvenevegimi şaşırıyorum her yerden bir şey çıkıyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Haklısın Nur'cuğum, düne kadar emniyet müdürlüğü yapan kişi Fetöcü çıkıyor, cumhurbaşkanını yaveri darbeci imiş! Devlet yönetmeyi bilmeyince böyle oluyor. Kendi kazdıkları kuyulara düşüyorlar. Ülke yönetecekler!

   Sil
 3. 'kandırıldık, bana aptal diyebilirsiniz' lafını duyduğumda bi gülmeye başladım, hala gülüyorum :D o derece yani :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :)))sorma Evrim'ciğim nedir bu ahmaklardan çektiğimiz. :))

   Sil
 4. Müjde , söylesen suç söylemesen vicdanın çürüyor
  Ne olacak bilmiyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Valla traji komik, her istediğini verenler oturuyor, Atilla Taş gibi 24 saat tvit atıp akp'yi eleştirenler Fetö'cü diye yakalanıyor! Önce her yere Fetö'yü yerleştir, sonra Fetö'yü temizlemeye uğraş! Bu ülke yönetmek oluyor!

   Sil
 5. Ya bıraksınlar bu işleri... Atilla Taş'ı bile fetöcü diye aldılar... Yok artık... Meydan boş işte... İstedikleri gibi at koşturuyolar. Başka bişi değil... Sevgiler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sorma ya, adamlar Tayyip'i sevmeyen, eleştiren tvit atan kim varsa 'Fetöcü' diye alıyorlar ama Fetö'ye devleti gümüş tepside sunan, ne isterlerse veren 'kandırılmış'.

   Sil
 6. Ay şimdi gördüm sen de aynı yorumu yapmışsın Müjde'cim:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aklın yolu birdir persephonecim, sevgiler...

   Sil
 7. Doğru ve dürüst giden bir şey kalmadı.Ne olacak sonumuz, dilerim kendi oyunlarında yitip giderler.Sevgiler Müjde kardeşim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aminnn diyorum dileğine sevgili Ece'ciğim, benden de sevgiler.

   Sil
 8. Haliyle esaslı temizleseler kamuda personel kalmayacağı için,yerlerine yenilerini yerleştirene kadar konum değişikliği yapıyorlar.Öyle bir doldurmuşlar ki zamanında,havuz problemi gibi oldu kamu.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kendileri affedersin sı....lar, şimdi kendi b.....larını temizlemeye uğraşıyorlar. Az önce sevgili Ece'ye yazdım Atatürk'le problemi olanlar ülke yönetince işte böyle oluyor.

   Sil
 9. Ülkemiz o kadar refah için de!
  İnsanlarımız mutluluktan uçacak neredeyse!
  Asker ,polis iş bulamıyor yapacak düzen ,güven üst seviye de!!!
  Akademik başarılar da bir numarayız!
  Organik tarım da dünyaya örneğiz!
  Okullarımız da başarı grafiği öylesine yüksek ki dünya kıskançlıktan krize girdi!!
  Maddiyat desen aman arayı harcayacak yer bulamıyoruz!!!!
  Tek sorunumuz var Fıtfıt efendi ,
  bir de takvim sıkıntısı tek yapraklı 24 saat kopmasın diye gözünün içine bakılıyor
  Tüm devlet erkanı 7- 24 Fıtfıt derdinde............... bir de suçlulara ödüllendireyim de içeriye girmesini sebep olanları tutuklayayım derdi var.............

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Az bile yazmışsın Hatice'ciğim, 3. 000 000 Suriyeli de geldi, girdi ülkeye. Ne olacak onlar bugün 3 milyon yarın 5 000 000. Dediğin gibi ay sonunu zor getiriyorum faturalarımızı ödeyelim, karnımızı iki lokma doyuralım ancak yetiyor. Ne hale getirdiler ülkeyi içine ettiler resmen. :(

   Sil
  2. Aynen canım yaa eskiden her yıl gelirdim Ankaraya ablama ay şimdi bir tarafa kımıldayamıyorum paranın beti bereketi yok daha utanmadan bir de bağış toplama derdindeler
   Utanmaz arlanmazlar bir ay meclisin tamamı maaş almasın dağıtsınlar sanki bağış yapacak kadar millete dağıtıyormuş gibi bağrınıp duruyorlar.

   Sil
  3. Cami önünde mendil açsın pislikler....

   Sil
 10. ülke ellerinde oyuncak diğer taraftada reis ne derse o diyen millet. daha düne kadar Amerika nın işi bu diyen reis taraftarları reislerinin Obama'ya darbeye karşı destek oldukları için teşekkür ettiğini duyduktan sonra ne diyecekler merak ediyorum.kaynak: http://www.amerikaninsesi.com/a/erdogan-obamaya-darbeye-karsi-verdigi-destek-icin-tesekkur-etti/3493041.html

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen öyle Gülşah'cığım, devlet yönetmeyi bilmiyorlar ki, karısının başının örtülü olması, türban davası ve Atatürk, laiklik düşmanlığı ve garip bir Osmanlı hayranlığı sayesinde 'reis' oldu. Kabile reisliği gibi. Ama 2000'li yıllarda kabile reisliği, tarikatçılık, mezhepçilik ile bu kadar olur işte. Dün beyaz dediğine, iki gün sonra kara dersin. Deneye-yanıla ülke idare etmeye kalkarsın.

   Sil
 11. Size de yaranılmıyor arkadaşım . Dünyanın en geniş köprüsü bizde . Daha istiyorsunuz !!! Bu ayrıntılarla uğraşmayın ... !!! Dış güçler kıskandığı için fitne salıyorlar aramıza ..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hahahaha:)))ay kahve telve'cim sabah sabah (gerçi saat 11.40 olmuş geç kalkıyorum bu aralar, sabah işleri ve çay derken öğleyi buluyor bilgisayarı açmam)güldürdün Allah da seni güldürsün. Evet ya dış güçler kıskanıyor öyle HARİKAYIZ ki:)))ençok da 3 000 000 Suriyeliyi kıskanıyorlardır:))

   Sil
 12. Diyeceğim memleketimiz huzura kavuşsun. Terör bitsin. Yaşananlar çok acı

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Amin, inşallah. Ama bu hükümet ile bu çok zor. Deneye yanıla terör bitmez, kah açılım yapıyor, kah açılım olmadı savaşım yapalım. Halbuki komutanlarımız demişti teröristle müzakere olmaz, mücadele olur diye. :(

   Sil