26 Ekim 2016 Çarşamba

BUNLAR mı FETOŞ ile MÜCADELE EDECEK? GÜLDÜRMEYİN :)Bir de KOZMİK oda konusunda tutuklamalar olmuş.

"İmdaaat bana suikast yapacaklardı."  diyen Bülent Arınç yüzünden o odaya girilmedi mi?

Bülent Arınç'ı tutuklayan var mı? Yok.

Eee?

kozmik oda bülent arınç ile ilgili görsel sonucu

Kayıkçı kavgası...danışıklı döğüş...aldatmaca...boğazına kadar Fetoş'çu olanlar duruyor, Atilla Taş gibi Atatürkçü ve AKP karşıtı insanlar Feto'cu diye içeri alınıyor.

12 yorum:

 1. Hocam hocam diye FG'nin eteklerinde ağlayan, methiyeler düzen Bekir Bozdağ, Fetullah Gülen'in iadesini görüşmek için ABD'ye gitmiş. Şaka gibi lan adamlar aklımızla dalga geçiyorlar.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen öyle, bunların alayı Fetoş'çuydu. İkiz kardeşdiler. Aralarına maddi çıkar girdi sadece. Kayıkçı kavgası, danışıklı döğüş. Yarın yine sarmaş dolaş da olurlar. Fetoş'çu diye Atilla Taş'ı almışlar içeri adamcağız tepeden tırnağa Atatürkçü biri onun ne alakası olur Fetoş'La? Sırf akp düşmanı diye fırsattan istifade ediyorlar.

   Sil
 2. Dedim ki ne güzel hayvanlardan filan yazıyor :) Yine siyaset :( Hiç anlamadığım :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Benim bloğum genelde siyasi blog Yurdagül'cüğüm o yüzden kusura bakma:( elimde değil yani. :(

   Sil
  2. Senin moralin bozulmasın diye diyorum ablacığım :) Lütfen yanlış anlama :) Sana saygımız sonsuz :)

   Sil
  3. Yok canım yanlış anlayacak bir şey yok:))rahat ol:) benim moralimi ençok Lokum'a olanlar bozdu Yurdagül'cüğüm, siyaset de geriyor tabii ama alıştım ona. Çok teşekkürler, saygılar karşılıklı canım:)

   Sil
 3. Atilla Taş'a çok üzüldüm ben:( El etek öpenler maşallah ortalıkta cirit atıyor:( Sevgiler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de Bahar'cım, :( aynen dediğin gibi. Her şey göstermelik. Televizyonlarda Fetoş'a toz kondurmayanlar aniden Fetoş düşmanı olmuş.

   Sevgiler..

   Sil
 4. Ağzına sağlık ablam. Ben senin siyaset konusundaki yazılarını seviyorum. "Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar" diye boşuna dememişler. Yeterince korkarak, ezilerek yaşıyoruz zaten.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sağol canım, senin de okuyan gözlerine sağlık. Dün evde çok iş yaptım hikayeni okumaya gelemedim bugün işim yok rahat rahat gelip okurum.
   Evet bunlar korkutuyorlar herkesi ama ençok kendileri korktuğu için korkutuyorlar. Korkan insan karşındakini korkutmaya çalışır. Asarım, keserim, içeri atarım, dava açarım, seni polise şikayet ederim. Etsinler korkan onlardan beter olsun.

   Sil
 5. TV de ilk Fetö baskınları çıktığın da bu zat ın ilk açıklaması ......şimdi bana salak diyeceksiniz ama inanın nasıl kandırıldığıma hala inanamıyorum dediğin de benim neler söylediğimi az çok değil tam anlamıyla tahmin edeceğine eminim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hepimizi salak yerine koyuyor:( zaten bu darbede de ne dedi "Allah'ın lütfu", "Darbe bize başkanlık kapısını açtı" diyor şimdi de. Fatma Sibel Yüksek twit atmış "Sen darbe bize başkanlık kapısını açtı dersen benim de anahtar teslimi darbe deme hakkım var" diye. Kadıncağız haklı. Tv de başbakanın şakır şakır konuştuğu şeye darbe denmez danışıklı döğüş derim ben...

   Sil