6 Ekim 2016 Perşembe

FETO'cular 'KANDIRILMIŞ MASUM', TÜRK ASKERİ HAİN, ÖYLE Mİ?

15 Temmuz'dan sonra taksicisinden, berberine bir asker nefreti oluşmuş.

Bizzat kendi yeğenimden duydum. Taksiye binse taksici, berbere gitse berber askerlere kin kusuyormuş.

Bu taksicinin, berberin kin kustuğu askerler her gün Cizre'de, Şırnak'ta, Hakkari'de üçer, beşer bazen onar şehit oluyorlar.

Türk halkı askerden nefret etsin diye önce Balyoz kumpasını kurdular.

"Camilerimizi bombalayacaklardı!"

"Kendi jetimizi vuracaklardı!"

Ne oldu? Meğerse hepsi  AKP + FETO'nun yalanlarıymış. İftiralarıymış.

Şimdi  FETO'ya her istediğini veren, araziler tahsis eden, bir dediğini iki etmeyen, poposunu yalayan, şiirler yazan, tükürüğünü içenler

"Kandırılmış MASUM"

oldu da, yirmi yaşındaki Türk askeri mi HAİN oldu?
Bu yukarıda fotoğrafını gördüğünüz ve Boğaziçi Köprü'sünde bir ara yalan denilen ama otopside de boğazı kesilerek katledildiği ortaya çıkan, ( Bir ara sosyal medyada yayılan "ölmedim,  hayattayım" denilen fotoğraflar da doğru değilmiş) çocuğun acılı ablası ŞURADA  anlatıyor:

Kimini

" 8 tane canlı bomba var"

diyerek


Kimine

"Cumhurbaşkanı tutuklandı"

diyerek

Kimine

"Tatbikat"

diyerek yataklarından kaldırıp kandırmışlar.

O gece GERÇEKTE OLANLAR :Asker kızı / oğlu olmaya gerek yok. Normal zekaya sahip herkes bilir ki, askerin, askeri öğrencinin, rütbesiz erin verilen emri sorgulamak, karşı gelmek gibi bir lüksü yoktur. Asker emir kuludur KORE'ye de gider vaktiyle 1000 kadar şehit verdiğimiz askerlerimiz gibi, KIBRIS'a da çıkar, şu anda da gittiği gibi SURİYE'ye de gider.

Google baktım:  "Feto beni kandırdı" diyen Recep Tayyip Erdoğan 62 yaşındaymış.

"Ahmağım" diyen Bülent Arınç  78 yaşındaymış.


60 - 70 yaşındaki koskoca adamlar MASUM  PAMUK PRENSES,  20 yaşındaki yatağında uyuyan, hiçbir şeyden haberi olmayan askeri okul öğrencisi  VATAN HAİNİ öyle mi?nintchdbpict000252494596-e1468657479954


 Türk bayrağını mutfak önlüğü gibi boynuna takmış sakallı, Türk askerlerini linç ederek öldürüyor. Türk polisi seyrediyor. ( Araştırsanız o sakallı  % 99.9  Feto'cu, o polislerin çoğu belki alayı Feto'cu çıkacaktır. Ama şimdi  hepsi ' takılıyor ve Feto'ya belalar okuyordur.)

Sonuçta:

AKP,  topluma  tüm ASKERLER FETOCU algısı yerleştirdi ve Toplumu KENDİ ASKERİNDEN
NEFRET ETTİRDİ. Bu yüzden de askeri okullar kapatılıyor, her gün üçer, beşer askerler Güney Doğu'da, Suriye'de şehit oluyor ama kimsenin umurunda olmuyor. AKP'lilere göre tüm askerler Feto'cu hain. Kendileri kandırılmış masum pamuk prensesler. 
Peki madem AKP, Feto' yla temizlik yapıyor. AKP'ye niye dokunulmuyor? Tayyip Erdoğan'a niye dokunulmuyor? AKP'lilere niye dokunulmuyor? Onlar değil miydi her yere bunları yerleştirenler? Araziler tahsis edenler, şiirler yazanlar, övenler? FETO ile temizlik yapılıyorsa nasıl FETO'cuyu rektör yapıyorlar? 

DÜNE KADAR FETO'cu OLANLAR MASUM
TÜRK ASKERİ Mİ HAİN?

Düne kadar hepsi FETO'cu olanlar masum olup, Türk askeri mi bir gecede HAİN oldu? Gerçekten darbeyi planlıyanları kastetmiyorum. Emir kulu öğrencileri, emir kulu diğer askerleri kasdediyorum. 

Şimdi SÖZCÜ yazdı: Türk ordusunda korkutucu azalma.  TSK'da güya FETO temizliği yapılıyormuş. Ben vatandaş olarak asla inanmıyorum FETO temizliği olduğuna. Orta Doğu şu haldeyken, bir yandan PKK terörü, bir yandan IŞİD terörü varken, tüm komşularımızla DÜŞMAN olmuşken, TSK' nın kapısına kilit vuruluyor. Türk askeri günah keçisi oluyor.
MADEM TÜRK ASKERİ HAİN...

Madem Türk askerinin hepsi Feto'cu niye Güney Doğu'da her gün üçer - beşer şehit oluyorlar? Niye Suriye'de şehit oluyorlar? Kaçarlar, savaşmazlar, terör örgütüne katılırlar. Niye yapmıyorlar? Biz rahat uyuyalım diye her gün şehit düşüyorlar. Ben HAİN olsam kaçarım, savaşmam. Hain savaşır mı? Suriye ordusundaki hainler öyle yaptılar. Tutup ABD'nin paralı askeri oldular kendi ülkelerini mahvettiler. Libya'dakiler keza. Irak'takiler keza. (Şimdi Libya halkı, Irak halkı ağlaşıyormuş, bin pişmanmış.)


FETO'cular  REKTÖR YAPILDIĞINA GÖRE..


Ne malum tüm bunların danışıklı döğüş olmadığı?

Ne malum tüm bunların TSK'yı ortadan kaldırma hain planı olmadığı?

Ne malum  Balyoz'la yapamadık böyle yapalım demedikleri?
40 yorum:

 1. Ya insanın böyle düşünebilmesi için; kafasının içindeki beynini zahmet edip kullanmıyor olması lazım... Arkadaş orada senin benim çocuğum askerlik yapıyor. Yönetici kısmını saymıyorum. Eğer erkeksen ve askerlik yapmışsan askeriyede emir demiri keser. Ben kadın olmama rağmen bunu biliyorsam, canım vatandaşım sen kafanın içinde ne taşıyorsun diye sorarım, kimse kusura bakmasın! Sevgiler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Emir demiri keser evet yazdığın gibi kural budur. Ben 15 temmuzda ne düşündüysem, bugün de aynısını düşünüyorum. Bu işin içinde çok bit yenikleri var. Çok soru işaretleri var. Hainlik varsa da, Türk askerinde aramam hainleri ben asıl hainlerin kimler olduğu ortada. TSK'yı ortadan kaldırmak, TSK'yı günah keçisi yapmak, Feto üzerinden askere vurmak moda oldu. Evet kafalarının üzerinde ne taşıyorlar acaba?
   Yorum için çok teşekkürler.
   Sevgilerimle.

   Sil
 2. Ne yazık ki, olan biten hala gün yüzüne çıkmış değil.. Korkarım ki hiçbir zaman da gerçeği öğrenemeyeceğiz...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle katılıyorum Balyoz, Ergenekon'un da nasıl kumpas olduğu 5 yıl sonra ortaya çıktı. Şimdi herkes "AAAA!" diyor. Bunu da elbet öğreniriz ve şimdi herkesi şıp diye Fetocu hain yapanlar çok utanacaklar tabii utanmaları varsa...
   Çok teşekkürler yorum için.

   Sil
 3. Orduyu bitirmek istediklerini düşünüyorum zaten şu anda akademi ve harpokulları kapalı dolayısıyla yeni asker yetişmiyor.Bir yandan da kalanları tasfiye ediyorlar yakında sadece erler kalacak:( zaten Suriye'ye girdik bir de Irak çıktı şimdi.Ordu hangi biriyle uğraşacak ,içeride mi dışarıda mı mücadele etsin.Yazık koskoca Türk ordusunun içine düşürüldüğü duruma çok yazık.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de öyle düşünüyorum Mehtap'cığım. Üzerinde pijamalarla hiçbir şeyden habersiz askeri öğrencileri zorla götürmüşler. Şimdi 400 küsur öğrenci HAPİSTEymiş bak şu linkte seslerini duyurmaya çalışıyorlar:(

   https://twitter.com/lifregte3

   Yazıklar olsun hakikaten:(
   Yorum için çok teşekkürler.

   Sil
 4. Ya Müjdeciğim inan artık midem bulandı. Her taraftan yalan dolan entirikayla kuşatılmış durumdayız. İnsanların olan bitene at gözlüğü ile bakması, hiç bir şeyi sorgulamadan bu buymuş deyip önceden redettiği şeyi kabul etmesi, a kandırılmışlar deyip kabul etmeleri. Valla bu gidişle bizden hiç bir şey olmaz. Bindik bir alamate gidiyoruz kıyamate.. Ne diyelim.. Eline sağlık canım..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen öyle Hanife'ciğim isyanlardayım, bu iş bu kadar basit değil, Feto'cular darbe yaptı. Kandırdıkları okul öğrenciler (400 küsur) hepsi hala hapiste. Çocuklar pijamayla yataktan kaldırıp otobüslere bindirip götürmüşler. Bu çocukların suçu ne? Yok arkadaşım bu işte büyük entrika var dediğin gibi. Ortada Türk ordusu kalmayacak. Senin de okuyan gözlerine sağlık canım.
   Yorum için çok teşekkürler.

   Sil
 5. İzlemedik korku-gerilim filmi bırakmadım onu da geçtim kaç sezon zombi dizisi izledim şu kemerli fotoğraftaki nefreti hiçbir katil rolünü üstlenen oyuncu da göremedim. Bu platodan değil sokaktan, gerçek hayattan bir fotoğraf. Üstelik her ikisi de aynı ülkenin vatandaşı ancak elde kemerli salyalar saçanın neye hizmet ettiği belli değil. Mürid olmaya alışmış yavşaklar yüzünden şu fotoğrafına bakmaya kıyamadığım minik askerim ve niceleri ezildi, yok edildi. Öfkem asla dinmeyecek!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sorma Burcu'm zombi benzetmen çok yerinde olmuş, tam isabet. Yüzlerce o fotoğraftaki çocuk gibi okul öğrenciyi hapse atmışlar. Zavallılar adalet arıyorlar sadece. Ana, babaları aileleri perişan. Balyoz kurbanı gibi, bunlar da FETO + AKP kurbanı oldular. Feto'cular nasıl AH aldıysa, şimdi hapislerdeyse, gün gelir bu emir kulu olmaktan başka suçları olmayanların ahları da çıkar elbet. Benim da asla dinmeyecek.
   Yorum için çok teşekkürler Burcu'm.

   Sil
 6. Yeminle kendi çıkarları yüzünden ülkemden bezdim Müjde Abla :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de bezdim Belle'cim hem de çok :(
   Çok teşekkürler yorumun için.

   Sil
 7. Bizim camiada arkası olmayanlar açığa alındı.Bu işlerin aktif içinde olanlar hala aynı mevkideler :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet yaaaa...tepedeki Feto'cular duruyor, dokunulmuyorsa bu işin içinde bit yeniği var demektir. Çok teşekkürler yorum için.

   Sil
 8. İğrenç bir senaryo yazılmış, çok da güzel oynanıyor Müjde ablacım. Seyircilerse koyundan farksız. Maalesef, maalesef, maalesef... Gerçekler öyle acı ki yazdıklarını okurken içim acıyor :(

  Sevgi ve selam ile.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bence de öyle Arzu'cuğum, savaş, iç savaş, kıtlık, kaos gibi durumlarda insanların algıları bozulurmuş, iyi ile kötü, doğru ile yanlış, gerçek ile yalan hangisi ayırt edemeyecek hale gelirlermiş. Çok kötü şeyler olduğunda "Bu olanlar gerçek olamaz" diyerek kendilerini kandırır, kafalarını kuma gömerlermiş. Dikkat ediyorum 10 şehit haberi geldiğinde bile artık kimse umursamıyor çünkü sanki askere sahip çıkarlarsa Feto'cu olacaklarmış gibi korkuyorlar. Ali Tatar intihar mektubunda
   "Gün gelecek bir cumhuriyet ve sizi koruyacak bir ordunuz kalmayacak" diye yazmıştı. O yola ilerliyoruz:(
   Çok teşekkürler yorum için.
   Sevgiler, selamlar....

   Sil
 9. Of ya Tsk' nın itibarı kalmadı gerçekten. Umarım bizi daha kötü günler beklemiyordur. Çok endişeliyim...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kalır mı arkadaşım? Bir insana iftira at, çamur at izi kalsın niye derler. İzi kalıyor:( zaten maksat da buydu başından beri. TÜRK ORDUSUNU İTİBARSIZLAŞTIRMAK. Halkı kendi askerinden soğutmak, nefret ettirmek.
   Irak, İran, Libya nasıl yok edildi? Önce ordusunu dağıttılar. Hep aynı oyun oynanıyor.
   Yorum için çok teşekkürler.

   Sil
 10. Bu gerilik, çağ dışı zihniyet ve aynı havayı soluma durumu içimi kaldırıyor benim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sorma Gökçe'cim, aynı şeyler hissediyorum. Bıkkınlık, bezginlik, çaresizlik ve öfke...
   Yorum için çok teşekkürler.

   Sil
 11. Okudukça nabzım yükseliyor. Atamızın yücelttiği Türk halkı bu mu diyesim geliyor? Gerçekten bu kadar umursamazlık, boşvermişlik, beyinsizlik nasıl açıklanır?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Düşünmüyorlar ki arkadaşım. Düşünmek, sorgulamak, analiz etmek, okumak. Ama bunlar okusa okusa AKP'nin yandaşı paçavraları okuyorlar, AKP'nin yandaşı tv kanallarına bakıyorlar zaten beyinleri yıkanıyor. AKP ne derse ona inanıyorlar. Düne kadar AKP-Feto GÖBEKTEN YAPIŞIK İKİZ DEĞİL MİYDİ? Bunu sormuyorlar.
   Çok teşekkürler yorum için.

   Sil
 12. Zona çıkartacağım
  Küfretme-söylenme-dilinin ucunda olanı söyleme
  Sinirden deli olmazsam iyi

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Valla aynen Kadriye'cim, hepimizi delirtecekler, zil takıp sokaklara çıkacağız. :(
   Yorum için çok teşekkürler.

   Sil
 13. Boşuna demediler
  İt dövüldüğü yere gider.

  Bu itler de kendilerini becerene aşık!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hatta celladına aşık bir millet:( Sanırım Stockholm sendromü:(
   Yorum için çok teşekkürler...

   Sil
 14. Maalesef asker çok yara aldı.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle öyle oldu.
   Yorum için çok teşekkürler.

   Sil
 15. Tipini s.ktiğimin yobazı bununla evlenen kadında da ekmeğe sürülecek akıl yok ha

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tencere yuvarlanmış, kapağını bulmuş....

   Sil
 16. Asker ocağı kutsaldır. Peygamber Ocağıdır. Çürük elmaların varlığını koca orduya mal etmek abesle iştigaldir. Suçlu olan tutuklandı ya da görevden el çektirildi.
  Polis teşkilatı da keza öyle.
  Öğretmenlerde de durum aynı.
  Kısacası fetö terör örgütü ile aynı yolda yürüyenler belli.
  Ordunun ya da diğer kurumların masum ve vatanseverlerini aynı kefeye koymak ne derece mantıklıdır?
  Okumayan
  düşünemeyen,yorumlayamayan
  laf üretmekten başka iş bilmeyenlerin ordu mensuplarına kin kusması doğru bir yaklaşım olmaz.
  Önce şunu sormalılar;
  bu fetöcüler nasıl oldu da bu kadar kurumlarda semirip palazlandılar?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Söylediğiniz yorumun üzerine ekleyecek kelime yok Hüseyin hocam, sadece vatan savunması değil deprem olur asker koşar, sel olur asker koşar, dağcı dağda mahsur kalır siviller yetmezse yine asker koşar. Sınırlarımızı korumak için her gün üçer, beşer şehit oluyorlar. Evet bu Fetöcüler nasıl bu kadar semirdi, palazlanı? Cevabı biliyoruz hepimiz.

   Sil
 17. Ah Müjdeciğim, "at izi it izine karıştı" diyorlar ya, aslında karışmadı, her şey ortada...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bence de her şey ortada. Kandırıldık diyerek sıyrılmaya çalışıyorlar. Çok teşekkürler yorum için.

   Sil
 18. son yazdıklarını her gün tekrar tekrar söylüyorum ortalık buram buram düzmece hareketler kokuyor:(
  Kendi elleri ayaklarına bulaşsın birbirlerinden bulsunlar biz seyredelim..............
  Askerimizin polisimizin ayağına taş değmesin onlara geleceğine hazırlayanlara gitsin pislikleri.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bence de öyle Hatice'm, hatta madde madde tuhaflıklar listesi yapılır. İnşallah kendi ellerine ayaklarına bulaşsın...Aminn
   Çok teşekkürler yorum için.

   Sil
 19. Müjde'cim ne güzel anlatıyorsun yine. Ama herkes o kadar kör ki. Çıkar, ihanet gözlerini o kadar kör etmiş ki. Uyanmalarını beklemek anlamsız. Herkes uyuyor numarası yapıyor. Devşirme hainlerle dolmuş dört bir yan. Allah yardımcısı olsun ülkemin. Yüreğine, cesaretine sağlık. Sevgilerimle.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Beğenmene sevindim Zehra'cığım, valla öyle bu ne uykusudur güzellik uykusu olmadığı kesin, 100 yıl uyuyan prenses gibi horul horul uyuyorlar. Osmanlının sonunu da dediğin devşirme hainler getirmişti. :(
   Senin de okuyan gözlerine sağlık canım. Sevgilerimle...
   Yorum için çok teşekkürler.

   Sil
 20. Dünyalar güzeli Murat Tekin'in hesabını Müjde hanım soracaksa;anlı şanlı ana muhalefet partisinin anlı şanlı genel başkanı,genel başkan yardımcıları,sezginler,bekaroğulları,tekinler ne halt edecekler?Hangi işe yarayacaklar?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İki muhalefet partisi var ama ne işe yaradıklarını anlamış değilim Bekir bey. Anlayan varsa anlatsın....

   Sil