20 Şubat 2017 Pazartesi

KAYAK PİSTİNDEKİ SAKALLILAR


"Türkiye, İran olacak" derken "Hahaha, siz paranoyaksınız." diyerek bizle alay ediyorlardı. 


Olimpik Kış Festivali'ndeki sporcular İslam'a davet edilmiş. 15 yıl önce ülkede yılbaşı kutlayanlara karışılmıyor, kış festivalini sakallılar basmıyordu. Benim bildiğim İslam'da önce tebliğ edilir, tebliğ işe yaramazsa, dayak, o da işe yaramazsa ne yapılıyor bilemiyorum.  Sakallıların kadınlara bakışına takıldım. Kadınlar "Bunlar da kim? Ne istiyorlar bizden? " rahatsızlığı içindeler. İsmailağa cemaati imiş. Hayır acaba "Kadın sporcuları tedirgin edelim, tepki göstersinler, gördünüz mü bunlar Kuran'a karşı, İslam'a karşı" diye yaygara kopartalım, mağdur rolü oynayalım"  diye mi düşündüler? Ancak işe yaramamış. Kimseyi kışkırtamamışlar. Güvenlik engel olmuş. (14 Şubat 2017)

Haberin aslı ve diğer fotoğrafları:32 yorum:

 1. Şuan hâlâ yürürlükte olan kılık kıyafet ve şapka yasamız var! o yasa bu tarz şeref engelliler içindir ve bunlar gibi tiplere en ağırından uygulanmalıdır. Başbakan olsam ilk yapacağım icraatlar arasındadır :) İlaveten bu tür insanları bir daha yetişmemesi için sürekli devrimler...
  Saygılarımla...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aslında kılık kıyafete takılmıyorum, yani isteyen başını örtsün, isteyen uzun giysin ama başkalarına niye dayatıyorlar? Bir de madem kılık,kıyafette 100, 200 yıl öncesini tercih ediyorsun, o zaman otomobile de binme, her yere atla, deveyle git, cep telefonu da kullanma, mektup yaz.
   Saygılar karşılıklı...

   Sil
 2. Bugün haberde Kuran hocasının eşinin üvey oğlunu sırf daha çok seviyor diye öldürmesine ağzım açık kaldı. Ölen çocuk da o kadar efendi ve annesinin o adamla evlenmesini istemiş. Nerden bilsin ki bir caniye emanet edildiğini. Nasıl asıl dinle ahlakla kuranla uğraşan bunu yaparken diğerlerine göe iki kez daha düşünmeli. Bu nasıl bir dünya. Bunlar ya okuduklarını anlamıyor ya da işlerine gelmiyor. Çok üzüldüm bugünkü habere:(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet Nilgün'cüğüm ben de okudum, haberlerde de söylediler. Kıskançlığa da inanmadım şahsen, bence başka iş var:(((yazık gencecik yaşında mezara gitti:( annesi de kahroldu evlat acısı..:( bence özellikle önce iyi davrandı annesiyle evlenmek için..gerçek yüzünü sakladı...ben de çok üzüldüm.:(

   Sil
 3. Daha ne saçmalıklar göreceğiz acaba? Bu nasıl bir imtahandır bu millet için yaaa:( Kaleminize sağlık... Sevgiler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sorma arkadaşım, bunlara kızsan demokrasi yok mu derler, bırakırsan demokrasiyi böyle kendi çıkarlarına alet ederler, başlarındaki diyordu ya demokrasi bir tramvay istediğim durakta inerim diye. Palazlandılar kimi böyle yapıyor, öteki "dedemin adasını, sarayını verin" diyor. Yeniden hasta adama döndü ülke.
   Sevgiler.

   Sil
 4. Eğer domuzunuza ve çocuğunuza istediği herşeyi verirseniz çok iyi bir domuzunuz ve çok kötü bir çocuğunuz olur. Konumuz çocuk değil burada doğal olarak.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Haklısın arkadaşım, bazılarına iyilik yaramıyor, hem demokratik bir ülke olup, hem bunu suistimal edenlerle başa çıkmak için güçlü olmak lazım, şu anda tam tersi durumdayız. :(

   Sil
 5. Şok oldum gerçekten, yaşlı başlı adamlar işleri güçleri yok yaptıkları işe bak, bir düşünecek "kış festivali" kalmış onlar için, buna verecekleri zaman ve enerjiyle bir sevap işleselermiş daha hayırlı olmaz mıymış... bizimle paylaştığınız için teşekkürler, ben görmemiştim bu haberi

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de oda tv'de gördüm. Her gün mutlaka sıksık ziyaret ettiğim bir haber sitesi. Soner Yalçın da orada yazıyor o yüzden ihmal etmem her gün bakarım. Bir ara bu siteyi Fetöcüler ihbar etmişti, yazarları vs. epey başlarını ağrıttılar, çok uğraştılar, hapislerde yatırdılar. :( neyse sonunda hepsi alınlarının akıyla beraat ettiler. Ne demek her zaman paylaşmaya devam edeceğim. Birlikte güçlüyüz. Ben de yorum için teşekkür ederim.

   Sil
 6. Bir sonraki 'kandıranlar'muhtemelen bunlar olacak. İyiden iyiye iktidarın içine girmeye başladılar. Her yerde propaganda yapıyorlar.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Allah korusun Burcu'm. Dilerim olmaz. Bunların yüz ifadelerine bakıyorum da, akılları fikirleri kadınlarla, niye hiç ERKEK sporcuların yanına gidip onlara tebliğde bulunmuyorlar? Şu fıldır fıldır gözleri kadınlara bakarken resmen ağızlarının suyu akmış, bilgisayarlarını dedektifler incelese neler çıkar Allah bilir. ! Gerçek dindar olsalar gam yemem. Hepsi sahtekar, hepsi faizci, hepsi düzenbaz. İşte dediğin gibi propaganda yapıyorlar.

   Sil
 7. Hey Allah'ım.
  Bu ne böyle... Zavallılar, geldiklerine pişman olmuşlar, hale bak.
  Bereket, güvenlik engel olmuş.
  Bu hareketin bir sonraki adımını, ondan sonraki adımını düşündükçe gelecekten çok korkuyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sorma ya, bir de o iki adamın bakışına bakar mısın? Sanki kadınlar suçluymuş gibi, hesap sorar gibi, durmuş, gözlerini dikmiş bakıyorlar. Güvenlik filan olmasa üstlerine atlayacaklar neredeyse. Anormal anormal bakıyorlar orada. Nereden de akıl eder insan olimpiyatlara katılan sporcu kadınları rahatsız etmeyi, taciz etmeyi???? Korkmayıp bunları püskürtmek lazım. Evet çıkacak diye ümitlendiler...Osmanlı artıkları, şeriatçılar, ne kadar geri zihniyetli varsa ümitlendiler...evet çıkacak, sonra da şeriat gelecek, İran gibi olacağız diye yoksa böyle cesaret edemezlerdi.

   Sil
 8. Yani Müjde Ablam, hiç güzel görünmüyor gelecek :(

  YanıtlaSil
 9. İsmailaga da dahil tüm cemaatlerin ........

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tüm cemaatleri Allah ıslah etsin...akıl fikir versin. Bu sakallı, cübbelileri Taksim Ziraat bankası, Kızılay İş Bankası önünde de "Müslüman faiz almaz, banka günahtır" tebliğine - sıkıysa- bekliyoruz:)

   Sil
 10. Kış Festivali olmamalı, kadınlar spor yapmamalı diye de el ilanı dağıtmışlar mı acaba, yılbaşından alışıklar nasıl olsa.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kim bilir? Bunlar ışid'in "ılımlı" versiyonları, kadın düşmanı, akılları iki bacak arasında, ellerinden gelse tüm kadınları yok edecekler, hepsi gizli eşcinsel mi bilemiyorum? Kadınlar yok olsun...göz önünde olmasın diyen ya çok sapıktır o yüzden görmek istemiyordur, ya eşcinseldir tüm erkekler yine erkeklere kalsın istiyordur. Harem hayatı olsun, 4 kadınla evlensinler, Atatürk bu sapıkça isteklerini kaldırdı diye nasıl kızıyorlar.

   Sil
 11. Zavallı,heyecanlı bir kaç genç bunlar oluyor herhalde.Pinokyo öyle demişti İslami terör örgütü için.İslam ve terör yan yana,Kuran'da yazılı her tür yasaya karşı geliyorlar ama Müslümanlar hesapta.Bunlar cehennemde yanarken biz çekirdek çitleyip izleyeceğiz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen. 11 Eylül saldırılarını yapanlar da hiç unutmuyorum çünkü çok şaşırmıştım (hani Müslümanlar ya!)saldırı öncesi kaldıkları otel odasında bolbol porno film izlemişler, FBI dedektifleri söylemişti. Muhtemelen ne kadar çok insanı öldürünce, o kadar çok huri verilecek diyorlar. Ya bunlar gerçekten çok anormal, dediğin gibi cehenneme odun...

   Sil
 12. Bu dünya onlara kalmadan,akılları başlarına gelir mi diye dua ederim önce.
  Yoksa da Allah ......,cezalarını verir inşallah.
  gençlerimize rastlamasın uzak olsunlar,kendi çirkinliklerinde yansınlar inşallah.
  Müjdem ;
  Sevgilerimle...Canım...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Dualarına tüm kalbimle aminnnn diyorum Merih'im, din insanlar sevgi dolu olsun, iyilik, merhametle dolu olsun diye vardır ama bunların suratlarında tam tersi okunuyor. Benden de sevgiler canım...

   Sil
 13. Ahahaha, sonuna çok güldüm, iyi olmuş. 2 senedir yılbaşı kutlamak haram oldu nedense :( acaba sırada hangi kutlamamıza karışacaklar.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güvenlik dehlemiş:)yılbaşı kutlamaya haram diyenlerin gizlice BANKA CÜZDANLARINA bir bak bakalım hangi bankalarda 3 aylık, 6 aylık FAİZ hesapları var. Ah bunlar öyle sahtekar ki, gerçek Müslüman bankaya gitmez. Bankaya para yatırmaz. Faiz almaz, faiz vermez. Hepsi faizci, Fethullah ile Tayyip, Çiller, Abdullah Gül bir olup Asya Bank'ın kurdelasını kestiler sırıta sırıta bunlar Müslüman öyle mi? Hem kar payı kandırmacasıyla çatır çatır faiz yiyorlar, faiz veriyorlar hem de Müslüman. Müslüman Libya'ya, Müslüman Suriye'ye, Müslüman Yemen'e yaptıkları kötülükleri saymadım bile. Bunlar Müslüman'sa ben dünya güzeliyim yakında Brat Pitt'le evleneceğiz:))))

   Sil
 14. Bir tutturdular yılbaşı kutlamak haram gidiyor.Sorsanız yılbaşı kutlamaz ama bir bayana o pis bakışlarıyla bakabilirler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yılbaşı kutlamaz ama dediğin o pis bakışlarla bakar, yılbaşı kutlamaz ama çatır çatır faiz alır, hasta beyinliler.

   Sil
 15. bi tespit yapıcam ama nasıl algılanır bilmiyorum..bence bu tür insanların derdi başı açık kadın/türban falan değil..dertleri laik rejim/cumhuriyet rejimi olsa gerek..çünkü çoğunluğu müslüman olan türk toplumunun hassas değerleriyle bu şekilde oynayabilmek çok daha kolay..zaten başka türlü bu milleti harekete geçirmek mümkün değil..illa da hassas değerleri olan dini değerleri,bu şekilde çarpıtarak kullanacaklar..illa da ortalığı karıştıracaklar ki bundan menfaat sağlayabilsinler..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yıldırım bey haklısınız tabii ki. Cumhuriyet daha kurulmadan, Mustafa Kemal paşa daha düşmanı kovmadan, daha Atatürk olmadan da bunlar paşamıza düşmandı. Hatırlarsınız Yunanlılar, İngilizler bizim düşmanımız değil, onlara karşı gelmek padişaha karşı gelmektir diyorlardı, Mustafa Kemal'i idama mahkum etmişlerdi. Bunlar açık açık ta o zaman düşmanın yanında olan tiplerin torunları. Şeriata geçilirse ne menfaat sağlayacakları da belli maddi ve makam menfaati, işte tiyatrolar kapanacak (başladılar ufaktan)o salonları bunlara verecekler tiyatro değil de medrese mi yapar? Karagöz Hacivat mı oynatır? Dini gösteri merkezi mi der bir isim bulur yeter ki, içinde 'din' sözcüğü geçsin herkesi din ile uyutsun. İşte profesörler, doçentler, asistanlar atıldı yerine bunları alırlar bol maaşla işe sokarlar din hocası, Kuran hocası, tarikat hocası diye...yavaş yavaş 4 kadınla evlenmek vs. de geri getirilirse keyifleri tam olur.

   Sil
 16. Ne hale geldik böyle Müjde 😔. Medeni dünyalılar 7 yeni gezegen keşfetmiş ve bunların ikisinde hayat olma ihtimali varmış. Hani bir laf var ya eller gider aya biz gideriz yaya diye hah tamda öyle işte 😤. Yeminle uzayda bir gün hayat bulurlarsa oralarıda kirletmeyelim diye bir bizleri götürmeyecekler burada bırakacaklar 😊.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sorma canım yaa....evet aynı o sözdeki duruma düştük zaten Müslüman ülkeler birbirini boğazlar, karısını başkan yardımcısı yaparken (Azerbaycan gibi), ya da yüzlerce yıl geriye giderken (İran, Afganistan gibi), onlar burayı terkedecekler. Ya da sonunda tüm terörün kaynağı Pakistan, Afganistan gibi %99 Müslüman olan ülkelere atom bombası atacaklar...

   Sil