13 Mart 2017 Pazartesi

ODAtv' den yılın kapağı


 ODAtv' nin arşivden bu haberi bulup çıkarmasını ve AKP'nin gözüne sokmasını 
"yılın kapağı" seçiyorum. 

Evet, gördüğünüz üzere, Erdoğan sanki Türk tarafı değil de, Rum tarafıymış gibi rahmetli Denktaş'a 2004 yılında "Türkiye'de miting yapma, Kıbrıs'ta yap" demiş.  

Haberin orijinali için tıklayın:22 yorum:

 1. Günahlar kafa boyunu aşmış taa o zamanlardan. HAYIR!lısı diyelim Müjde'ciğim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle öyle ablacım, HAYIRlısı olsun.

   Sil
 2. Vay be:) Niye Hollanda? Niye Almanya? Peki:) Sevgiler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Di mi canım ya, sevgiler benden. :)

   Sil
 3. Ehehehehehehe,tarih affetmez.Senin yaptığın muhalefetin turnak kadarını meclisteki muhalefet yapsa bu duruma gelmezdik Müjdem,bravo.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tarih affetmez kesinlikle, iyi ki, google arşivleri var, kız parti mi kurayım ne yapayım?:)))Teşekkürler canım.

   Sil
  2. Aaa vallahi süper olurdu ama o meclisteki partiler var ya o partiler,yaşam hakkı tanımazlar yenilere.Muhalefeti iktidarı sadece kendilerine çalışıyor,en demokratik olduğunu iddia eden CHP'de bile baştaki iki üç adam he demeden hiçbir şey olmuyor.Birisi parlamaya,iyi şeyler yapmaya başladı mı çekiveriyorlar halıyı ayağının altından.Üç beş tane insan fibi insan var mecliste,gerisini Allah alsın.

   Sil
  3. :)))))ah canımcım, inan siyaset çamur, yani değil 59 yaşımda, genç olsaydım bile istemezdim, inan aynı senin söylediğin gibi, aynı siyasi partide bile millet birbirinin arkasından iş çeviriyor. Görüyoruz yani...millet mv maaşı için, takla atıyor, dediğin üzere biri öne geçmesin, biri parlamasın ne namusu kalıyor, ne kaseti, hadi bende kaset bulamazlar ama montaj yaparlar, bana benzeyen birini bulurlar çok mu zor? Hollywood'da kostüm makyaj bölümü bir plastik yüz maskesi yapıyor hele böyle ışık loşsa, gerçeğinden ayırt edemezsin...bak Meral Akşener'e bile kaset dediler, şu dediler, olsaydı çoktan internete vermişlerdi sırf çamur attılar. Yani aman aman çamur diyorum aynen öyle...:(

   Ben zaten yalnız değilim sizler varsınız, yorumlarınızla bir BÜTÜN oluyoruz. Benim eksik bıraktığımı sizler yorumlarınızla tamamlıyorsunuz, hiç bilmediğim bir şeyi katkı olarak yazıyorsunuz, oluyor muyuz Voltran gücü:))

   Sil
 4. Kendileriyle çelişmedikleri bişey var mı ki Müjdecim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yok Handan'cığım 15 yıldır çelişkileri alt alta madde madde yazsam (ki, çoğu yazımda yazdım) çelişkiler dünyası olur.

   Sil
 5. Bizim Erzurumlu teyzeler dermiş ki...

  "Size gelek yiyek-içek,bize gelek gülek-oynayak."

  anladın sen onu Müjdem...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ahahaha, ilk kez duyuyorum Erzurum'u çok severim, ne güzel sözmüş, evet evet kesin öyle Merih'im.

   Sil
 6. Merhabalar.
  Bunlar, kendilerini hayatın sırrını anladıklarını sanıyorlar. Aslında yanılıyorlar. Bırakın hayatın sırrını anlamayı, bunlar kendi hayatlarını bile sui-istimal edenlerdendir. Bu nedenle bunlar, asla hayat-i bakiyeye mazhar olamayacaklardır.

  Daha ben bunlar için ne diyeyim Allah aşkına!.. Yazıklar olsun bunlara. Yüce Allah bunlara layıkıyla muamele eylesin inşAllah!
  Selam ve dualarımla.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhabalar Recep Bey, haklısınız, kaleminize sağlık, kibir ve güç zehirlenmesi sanırım bu dediğiniz sonucu veriyor. Dikkat edin, HERKES KÖTÜ, bir Tayyip, Emine, Sümeyye, Bilal iyi. Herkes Fetöcü, kendisi "kandırılmış", herkes terörist! Kendisi Barzani ile elele Megri Megri türkü söylüyordu! Apo'ya tv hediye etmişti, Kandil, İmralı diye çözüm, açılım yapıyordu.

   Aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

   Selamlar...

   Sil
 7. Biz de şuan onlara sölüyoruz; sizin Hollanda'da Almanya'da, Belçika'da ne işiniz var. Oradaki vatandaşlarımız tvlerden zaten izliyorlar. Oralara gidip de rezil olmanın ne alemi var?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Demek ki, evet oranları yüksek değil Hanife'ciğim, paçaları tutuştu, şimdi mahsus kışkırtıyorlar ki, mağdur gözüküp acındırsınlar kendilerini. Bu da en iyi bildikleri taktik.

   Sil
 8. Bunlar o kadar tımarlanmışlar ki Müjdecim kapak falan sökmez bunlara. Adam çıkmış yandaş kanala kendinden torpilli olduğunu ayan beyan açık açık söylediği bakanının makam aracın da gerekirse ölene kadar ilerleyeceğini ve asla geri adım atmayacağını söylediğini anlatıyor mağdur edebiyatıyla. Kovulmak onurmuş gibi. Çok merak ediyorum Hollan da Başbakanı gelse ve Taksim de miting yapacağım dese o portakalı sıkıp suyunu içen aklı yetimler ne yapar acaba 🤔.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çünkü yüz kalmamış canım, yüzsüzler, tarafsız olacağına dair namusu, şerefi üzerine yemin etmiş adam akp için kıçını yırtıyor, kimse de demiyor ki, bu ne iş? Hani tarafsız olamıyor anladık da o zaman niye namusu, şerefi üzerine yemin ediyor? Namus, şeref nerede? Ne güzel demişsin aklı yetimler
   Hollanda lalesi sökenler mi istersin?
   Hollanda ineğini kesmek isteyenler mi?
   Dolar yükselince muhtarlar da Dolar (tabii sahte dolardır) alıp sümkürmüşlerdi.
   Dünyaya rezil ve gülünç oluyoruz...:(

   Sil
 9. Ben de bizi haberdar ettiğin için seni yılın bloggerı seçiyorum Müjdem, yuh artık valla:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ay canımcım sağol.:)))Yuh gerçekten hepimizi salak yerine koyuyorlar.

   Sil
 10. Tam bir araştırmacı gazetecisiniz valla bravo!:) şaşırdık mı haberin içeriğine peki? hayııır:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Estağfurullah Eren'ciğim, araştıran ODATV, ben sadece aktardım.:))Şaşırmadık tabii ki, haklısın...:)

   Sil