9 Mart 2017 Perşembe

ÜLKÜCÜLERİ BİLE BİRBİRİNE DÜŞÜRDÜ

Hani filmlerde kötü kadınlar olur, bir kasabadaki herkesi birbirine düşürür. Valla o misal, ülkücüleri bile birbirine düşürdü. ! ! !  MHP'lilerin bir kısmı resmen AKP'li olmuşlar. Utanmadan 'bozkurt' işareti yapıyorlar. Nasıl satın alıyorlarsa artık. Miami'de  okyanus manzaralı ev mi veriyorlar ney?

40 yorum:

 1. Pensilvanya'da veriyorlardır Müjde 😡

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sorma yaa, siyaset çamur derler çok doğruymuş.

   Sil
 2. Benzetmeye bayıldım Müjde abla. Bir kaset olayı duyuldu, herkes 360 derece döndü. Ne kasetmiş arkadaş. İnsanın merakı gıdıklanıyor valla :)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler İlknur'cum, ya hadi onun kaseti var da, ötekilerin de mi kaseti var??:))))))

   Sil
  2. Bu konuyu açıklayan çok güzel ata sözlerimiz var. Klavuzu karga olanın burnu ...tan kurtulmazmış. Bir de it nereye kuyruğu oraya :)) (it mecazi anlamda kullanılmıştır. Köpek kadar sadık bir dost tanımıyorum çünkü.)

   Sil
  3. Aynen ülkenin halinden belli:(((kesinlikle haklısın köpişleri ayrı tutuyoruz:))sevimli, sadık dostlarımız onlar:)

   Sil
 3. olacağı buydu :) daha ne beklenebilirdi ki.. bir de mhp,lilerin akp,ye geçmelerinin arkasında kaset olayı mı var yoksa osmanlı hayali mi? onu da irdelemek gerekir..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Valla bence ne kaset, ne Osmanlı hayali, PARA, mevki, makam olduğunu düşünüyorum. Osmanlı hayali kurmak için %60 zeka düzeyine sahip olmak gerekir.

   Sil
 4. Ne akıl tutulmasıymış kardeşim bizim ülkenin semalarından geçip gidemedi bir türlü...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Akıl tutulması yaşayan ülkeler sonunda çöküyor Handan'cığım, çok korkuyorum, akıllılar buna mani olamayacağız...

   Sil
 5. Massachusetts'de komşu yapıyorlardır ahahahaaa :)

  YanıtlaSil
 6. Millet biraz aklını kullanmayı bilse, bi soluklanıp düşünebilse bunlar olmayacak da ahh ahhh :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kullanmazlar Gökçe'm, açıyorlar atv, star, trt hepsi Tayyip'in emrinde, 24 saat adama yıkama, yağlama ve yalan dolan. İnanıyorlar sanırım. Tek taraflı beslenmekten dumura uğramışlar. Halk tv'yi filan izleseler uyanırlar ama nerede:(((

   Sil
 7. nazizm öldü narsizm devam bugünkü yılmaz özdil yazısı. narsizm devam ettiği sürece toplumsal düşmanlık artarak devam edecek gibi :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Daha yeni kalktım, Özdil'i çok severim hemen okumaya gideceğim, çok teşekkürler haber verdiğin için. Maalesef öyle hiç olmadığımız kadar birbirimize düşman olduk:(

   Sil
 8. Siyaset ve siyasi görüş yaftası hiç sevmediğim konulardır.. Rabbim ülkemize, dünyamıza hayırlı siyasetçiler, temiz ve yürekli insanlar tarafından yönetilmeyi nasip etsin, umarım bir gün selametin yolunu tekrar buluruz..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Siyaset çamur derler haksız değiller, sabah X partili adam, akşam Y partisine geçiyor kime şaşırmıyor, dün sövdüğüne 1 yıl sonra danışman oluyor (mesela Yiğit Bulut, Numan Kurtuluş vs.)
   Aminnn...

   Sil
 9. Ev e ne hacet? makarnaya kömüre tav oluyorlar.

  YanıtlaSil
 10. Müjde'cim pes diyorum başka bir şey demiyorum medyada gördüklerimize bakalım daha neler görecez.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynı durumdayım canımcım, hani dizi film olur kimin eli kimin cebinde belli değil, DALLAS'ı geçtiler, çok büyük rezillikler dönüyor. Bizlerin aklı ermiyor mesela düşünüyorum Numan Kurtulmuş mu Kurtuluş mu o herif, jöleli denen fırıldak birkaç yıl öne AKP'e ana avrat sövmedikleri kalmadı, şimdi hepsi AKP övgücüsü!!! Nasıl rezillikler dönüyor aklım almıyor. :(

   Sil
 11. Ülkücülerin kimyası bozuldu. Sayıklayan bir başkanları var artık. Ne yapacaklarını şaşırdılar. Yakışmadı, yakışsa ne yazar da, artık bu kaosun bir parçası oldular. Maksat olmayan kafaları iyice karıştırmak. Öyle kızıyorum ki Müjde'ciğim, yazıklar olsun bunların tümüne :((

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de çok kızıyorum ablacım, yani akıl sır almıyor ne işler döndürüyorlar da böyle anormallikler oluyor? Yazıklar olsun:((

   Sil
 12. Ben bir türlü anlayamıyorum. Zekam yetmiyor sanırsam :)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Benim zekam da yetmiyor canımcım. :)))

   Sil
 13. Bu dönemde her şey para olmuş... Para için her şey yapılıyor... Görüş filan kalmadı... Tek görüş para ne yazık ki:( Sevgiler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Haklısın tek görüş para, Euro, Dolar, altın, yalılar, konaklar....
   Sevgiler.

   Sil
 14. Yerleşmiş, benimsenmiş bir düşünceye sahip olamayanlar; başkalarının elinde döner dururlar. Yapılan beyanatlara bakıldığın da pek de benimsenecek beyanatlar olmadığı görülür. Misal mi "ülkücü hiç bir şeyi yarım bırakmaz" beyanatı. Bunların zihniyeti kendilerini bağlar. Umurumda bile değil bunlar.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sormayın ya o nasıl bir beyanattır öyle? Adam iyice şaşırmış, zıvanada çıkmış. Artık ben kasetten vazgeçtim galiba ta başından beri MHP içine yerleştirilmiş bir Truva atı / köstebek / casus ne derseniz oydu.

   Sil
 15. Hastalıklı,zihniyet.
  Çıkarı ne olursa olsun,yeter ki olsun.

  Lanet olsun o zihniyetlere.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hastalıklı gerçekten. Yıllardır bloğumda yazdığım, Saftirik Town'da çizdiğimi, bu sabah açık istihbarat tweet olarak yazmış, "sen çok yedin, ben az yedim" kavgasıyla birbirlerine düştüler diyor. Tiksiniyorum bu zihniyetten. Bunlar birbirine "
   "Sen çok yedin"
   "Ben az yedim" derken kastettikleri milyon dolarlar!! Ayakkabı kutuları, Yalılar, konaklar, fabrikalar, trilyonluk arsalar, bankalar, örtülü ödenek, varlık fonu!!
   Emeklisi, dürüst çalışanı, öğretmeni, işçisi sürünüyor onlar az-çok yedin diye milletin parasını çarçur ederken bak o Reis filmine bile sanki STAR WARS çekmiş gibi 4 milyon dolar harcamışlar!!! Savaş sahnesi mi çekildi? Uzay sahnesi mi? Animasyon mu? 4 milyon dolar etti??? Ay çok sinirlendim lanet olsun hakikaten..

   Sil
  2. İşte Müjdem hep diyorum ya sağlığımızdan olacağız
   Kafamın içi sünger gibi oluyor,miğren tutuyor ve başka türlü bahar yorgunluğu üstüne bunların ülkeye yeptıklarına dayanmak için duyarsız olamıyıruz ki.Onların çektiği hiç bir duyarlılık yok,eee o zaman bırakalım diyorum burunları sürte sürte öğrensinler.
   Yeter ya en yakın akrabalarda soğuduk.Gidip gelmek istemiyoruz.Bir araya gelince konuşulan mal-mülk,miras saçma sapan nispet ve sidik yarıştıran garip bir millet,oldu herkes.
   Birbirinin mutluluğunda haz etmeyen,sürekli laf sokuşturan akrabaların olursa ..
   eee bu milletten bu lider çıkar.Onlara benzememek için kendimizi koruyalım yeter be Müjdem valla cidden yoruldummmm.
   Annem olmasa geçmişimi bile silecem.Uzaylı gibi salak salak dolaşacağım,en güzeli hayvanlar gibi doğal ortam da bulsak da orada yasasak yok onu da yine yok eden bu zihniyet. ya...Susayım en iyisi seni de azdıracam karşılıklı sinir olup yıpratmayalım,bünyemizi öpüyorum arkadaşım sağlıkla kal. sen yine de.Dikkat et sağlığına.

   Sil
  3. Maalesef olduk bile Merih'im. Evet çıkarsa ya da hayır çıksa bile hileyle tıpkı Ankara'da Mansur Yavaş kazandığı halde, hileyle Gökçek'i kazandırdıkları gibi, hayır'ı evet'e dönüştürürlerse senin dediğin olacak, burunlarını, kafalarını sürte sürte öğrenecekler, yetmez ama evetçiler nasıl bin pişman oldu beter olacaklar. Hatta ne yapsak hepimiz sırf bunların aklı başına gelsin diye evet mi versek diyorum:))))))

   Tamam susalım valla, yoksa kafayı yiyeceğiz, bir ülkede adalet, ahlak yoksa o ülke çöker, ahlaklı, dürüst, namuslu insanlar da kafayı yer:(
   Ben de öptüm canım, sağolasın,

   Sil
 16. Merhabalar.
  Nasıl böyle oldular ve nasıl bu hale geldiler anlamak mümkün değil. Bu ülkücülerin canını almaya kalksanız, canları pahasına yine de davalarından dönmezlerdi. Bir ülkücü olarak ben utanıyorum. Valla bunun baş sorumlusu Devlet Bahçeli'dir. Çünkü aklı başında olan haysiyetli ülkücüler bu güruhtan ayrıldılar ve oyları kocaman bir "HAYIR"dır.

  Bahçeli'nin birden bire böyle teslim olmasına inanın akıl erdiremiyorum. AKP'li gibi düşünmediğini ispatlamak için arada sırada göstermelik bir çıkış yapıyor ama, tüm bunlar bana inandırıcı gelmiyor. Bunlar hep karşılıklı menfaatler gereği yapılan anlaşmalı çıkışlardır. Referandumun neden desteklenmesi gerektiği konusunda savunduğu şeyler ve ileri sürdüğü tezler de hep vatan, millet, Sakarya edebiyatından başka bir şey değil.

  Ümidimi kesmek istemiyorum ama, sandığın akıbeti hiç de iyi görünmüyor.
  Selam ve dualarımla.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. PARA diyorum başka bir şey demiyorum Recep bey.
   Örtülü ödenek zaten babasının malı olmuş dağıtıyor, birkaç ay önce biliyorsunuz Varlık Fonu diye bir sürü şeyi de aldı. PARA saçıyor, gerçek ülkücüleri parayla satın alamaz ama birçok insanın maalesef fiyat var. :(
   Sonuç tüm bunlar siyasi fahişelik..:(
   Artık Bahçeli 40 takla atsa kimseyi inandıramaz, bitti.
   Selamlar, teşekkürler.

   Sil
 17. Gulumsedim okurken.ozlemisim yazilarini canim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim canım, ben de seni özledim, elimdeki işi bitirir bitirmez seni ve diğer arkadaşlarımı ziyarete geleceğim.

   Sil
 18. sorma abla yaaaa..mhp liyim demeye utanıyorum akp den farkı kalmadı diye..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kalmadı bildiğin akp ile kanki oldular:( Ben Meral Akşener'i çok seviyorum, inşallah mhp'nin başına o geçer.

   Sil