24 Mart 2017 Cuma

YİNE BİR "ALLAH SÖYLETİYOR" VAKASI.


Ağzından çıkanı aynen yazıyorum:

 " KARGAŞANIN, KAOSUN, TERÖRÜN MİMARI SAYIN BAKANIMIZ SÜLEYMAN SOYLU bey, Karadeniz'in yiğit evladı demeden, .......(burada ne dediğini 6 kez dinlememe rağmen anlayamamıştım, meğerse geçemeyeceğim diyormuş, sağolsun Zehra'cığım çözmüş. ♥)ilçemize hoşgelmiştir, şeref vermiştir.


16 yorum:

 1. Komedi resmen :) Nasıl bir övgü bu :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen:) Adamlar da alkışlıyorlar:)

   Bir, iki yazı altta abidik gubidik en azından donup kalmıştı, birkaç saniye kımıldamadan durup "Lan ben ne dedim?" demişti. Sonradan kıvırmıştı.:))))

   Sil
 2. Ahaha Allah söyletiyor gerçekten Müjdecim akşam akşam çok güldüm Allahta seni güldürsün 😂😂. KARGAŞANIN, KAOSUN, TERÖRÜN MİMARI SAYIN BAKANIMIZ SÜLEYMAN SOYLU bey, Karadeniz'in yiğit evladı demeden (geçmeyeceğim) ilçemize hoşgelmiştir, şeref vermiştir diyor birkaç dinlemeden sonra çözdüm 😂😂. Eee doğru söze ne denir, farkındaysan adamın dediğine de kimse itiraz etmiyor yalnız 😂😂😂 Sevgilerimle canım benim ❤

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Zehra'cığım beğenmene sevindim:))Haaa, geçmeyeceğim mi diyormuş? Hemen düzelteyim sayende, çok teşekkür ediyorum. Evet kimse itiraz etmiyor doğru söze ne denir?:)))Canım benden de sevgiler, o emojilerine de bayıldım:))♥♥

   Sil
 3. Sadece konuşmak için ağız açılınca böyle saçmalıyorlar işte bin düşün bir konuş lafını bu aklı evveller için söylediler kesin:)
  Yazılarını okumayı özledim canım benim öpüyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle öyle Hatice'm, şimdi düşünmek için beyin lazım, :)))o da olmayınca olmuyordur:)Çok teşekkür ediyorum canım, ben de seni, Duru bebeği, Badem'i okumaya bayılıyorum. Öptüm.

   Sil
 4. vallahi komedi resmen 😂 .. başbakanın da böle potları var.. mesela,"..Kandil’den üst üste beyanatlar… Efendim hayır çıkarsa biz bittik…" 😂 Bunu izlemenizi tavsiye ederim..Allah söletiyo gibi bişi olmuş.. 😂 İŞTE HABERİ; http://www.sozcu.com.tr/2017/gundem/basbakan-yildirimin-karabuk-mitinginde-hayir-sessizligi-1739859/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Pot değil Yıldırım kardeş, bunların fikri neyse zikri de o durumu. Yıllardır adam açılım,saçılım,eyalet Osmanlı'da vardı, Diyarbakır bir yıldız olacak, ben BOP eşbaşkanıyım boşuna mı dedi? Kafasındakileri dilleri söylüyor, link için teşekkürler ama zaten ben onu bloğuma koymuştum:))))birkaç yazı altta:)))gözünden kaçmış:)

   Sil
 5. Buradan arkadaşa kocaman bir aferin :D

  YanıtlaSil
 6. ;))) Bayıldım:) önceden ezber yapsınlar bari:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :))))Ezber yaparlarsa aksini söyler. Ezber yapmadığı için içi neyse, dışına da o vuruyor, fikri neyse zikri de o oluyor:))

   Sil
 7. Dil sürçmesi değil bilinçaltı :)) Kaliteli paylaşımlar yapıyorsunuz elinize sağlık. Bloguma da beklerim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle haklısınız, bilinçaltı evet çok doğru. Ne kadar saklamak isteseler de bilinçaltı kendini dışa vuruyor:) Çok teşekkür ediyorum çok naziksiniz, elbette gelirim.

   Sil