12 Nisan 2017 Çarşamba

AKIL HASTANELERİ BÖYLELERİYLE DOLUDUR...örümcek mağara peygamber ile ilgili görsel sonucu

Paranoid şizofreni böyledir.
Sonunda kendini 'peygamber' sanırsın.....


14 yorum:

 1. Büyüklük sanrıları Şizofreni'nin en keskin belirtilerinden biridir.Tanın doğru Müjde hocam,bu tanıyı almış kişilerin imza yetkisi yoktur ve bir vasi atanması gerekir.Anayasa böyle diyor şimdilik.Hayır lısıyla böyle demeye de devam edecek 😜😜😜😘

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :)))estağfurullah çok iyi tanıdığım biri bu hastalıktan muzdaripti, yıllarca gözlemledim, oradan biliyorum (televizyondan mesajlar aldığına, her şarkının kendisi için bestelendiğine filan inanırdı, her şeyden mana çıkarırdı:(((ah öyle üzülürdü ki ailesi hasta olduğuna da katiyen inanmazdı:(

   Sevda'm, bloğumuzun tıp doktoru olarak en yetkin görüş senin görüşün. Ağzına sağlık doktorcum. Kesinlikle vasi atanması gerekir. :)))))

   Sil
 2. Şizofrene yolculuk diyeceğim de hitap ettiği kitlenin aklını böyle deli saçmaları ile dolduruyor, nefes aldırmıyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Haklısın Burcu'm, o kitle de onunla aynı şeyleri paylaşınca Sevda daha iyi bilir -aklımda tam kalmadı ismi ama - paylaşılmış psikolojik bozukluk mu ne öyle bir şey doğuyormuş. Zaten çok örneği var, Tayyip'i üzmek Allah'ı üzmektir filan diyorlardı..

   Sil
 3. Hadi biri şizofren de hiç mi sağlam adam yok durumu idrak edecek.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bence çoğu biliyor. Ama bunlar birbirlerine şantaj kardeşliğiyle bağlı. O ötekinin hırsızlığını biliyor, öbürü diğerinin ihale yolsuzluğunu biliyor, diğeri ötekinin rüşvetini biliyor. Hepsi birbirine gebe..

   Sil
 4. Bu akşam bu haberi izlediğimde, "buna, sen peygamambersin dense, hayır ben Allah olacam der", diye bir cümle kurdum. Tövbe tövde!!:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Zaten - tövbe tövbe -bir tık ötesi o. Diyorum ya akıl hastaneleri böyle hastalarla dolu. Bak bloğumuzun doktoru da beni doğruladı.

   Sil
 5. İşin daha kötü buna inanan bir yığın aklı evvel var:(((

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Olmaz mı Hatice'm, domatesin içine bakıyor aa haç işareti var domates Hristiyan diyor, beyin yok ki, beyin iptal. Aşırı dinci böyledir.

   Sil
 6. Zor zamanlardan geçiyoruz ve nasıl "insanlarla" uğraşmak zorunda kalıyoruz. :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Haklısın Esma'cığım, en zor şeylerden biri kendini normal sanan anormal insanlarla uğraşmaktır. :(

   Sil
 7. Merhabalar.
  Herkese başta akıl sağlığı olmak üzere huzurlu ve mutlu bir yaşam diliyorum. Akıl sağlığı, beden sağlığından daha tehlikeli ve hasta yakınlarının da ruh sağlığını bozar. Cenab-ı Hakk bizleri, verdiği sıfatla alsın.
  Selam ve dualarımla.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, evet ben bunu bizzat gözlemledim, hasta yakınlarının da ruh sağlıkları çok bozulmuştu, hasta olan anneleriydi ama asla hasta olduğunu kabul etmiyordu. Her gün televizyondan kendisine mesajlar veriliyor diyordu ve daha neler neler anlatsam belki insan inanmaz ama birebir tanığım zavallı kadıncağız sonunda Allah yanına aldı kurtuldu, mekanı cennet olsun:(
   Amin..selamlar

   Sil