19 Nisan 2017 Çarşamba

AKP'li OLMAKTivit sayfasının orijinaline tıklarsanız, kadıncağızın kafası sargılı, dövülmüş fotoğrafını görüp, yorumları okuyabilirsiniz.


AKP'li olmak:

Hakkını aramak için itiraz eden hamile sandık görevlisini linç etmek demektir.


AKP'li olmak:

Hollanda'da, Belçika'da yaşayıp, "Müslüman yılbaşı kutlamaz" zihniyetindekilerin, yılbaşı kutlayanları bombayla öldürmesine  ve ölenler için "oh olsun geberdiler" tivitleri atan zihniyete 'evet'  demektir.


AKP'li olmak:

Hollanda'da, Belçika'da göbeği açık, başı açık, kimse laf atmadan rahat rahat yaşarken, "kadın dediğin KAHKAHA atmayacak" diyen, şort giydiği için dolmuşta kadın tekmeleyen, yürüyüş yapan hamile kadını döven zihniyete 'evet' demektir.


21 yorum:

 1. Videoyu izledim,videoda bir kadın "çocuğum var..çocuğum var.." diyordu..yazık gerçekten..iyice yoldan çıktı bunlar..Hollanda ve Belçika dediniz de hazırladığım çizelgeye baktım EVET demişler..2015 seçimlerinde de aynı..yabancı ülkelere giden türkler adeta misyoner görevi üstleniyorlar..keşke ülkeleri için misyonerlik yapsalar,belki gerçekleri görebilirlerdi herhalde..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kadıncağız ağlamaklı sesle çocuğum var diye ağlıyor...:( yazık çocuğu olsa dayak yiyecek. Neden? Sırf geçersiz oy pusulasına itiraz ettiği, yani görevini yaptığı için. Elin demokratik, özgür ülkesinde göbeği açık 'evet' demek kolay, gelsin burada göbeği açık Fatih'te dolaşsın.

   Sil
 2. Ben de yurt dışında yaşayanların referandum oylarını bu kadar etkilemesine şaşkınım.Acaba gelip bizim şartlarımızda yaşarlar mıydı da evet dediler bilmiyorum...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bekara karı boşamak kolay diye bir laf vardır. Bunlar dünyanın en özgürlükçü, en demokratik (eşcinsel hatta bir erkekle evli erkek milletvekilleri filan var, esrar içmek serbest)ülkelerinde oturup, "Türkiye'ye İslamcı şeriat gelsin, Türkiye Endonezya gibi olsun" istiyorlar. Bunlar senede 15 gün tatil yapıp gidiyor, gel ülkende yaşa desen "Enayi miyim?" der. Hainliklerinden böyle yapıyorlar. Allah layıklarını versin inşallah.

   Sil
 3. Bir de hamileye saldırmışlar. Yok bunlar tam canavar 😠

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sorma Belle'ciğim, daha önce de hamileler sokağa çıkmasın, ayıp demişti ya, akp'nin yardakçılarından biri, hatta doktor yürüyüş yap dediği için yürüyüş yapan hamile bir kadına da saldırmıştı bir tanesi. Canavarlık dediğin gibi.

   Sil
 4. Merhabalar.
  Sandık kurulu üyesi bir bayan kardeşimizi, "EVET" tercihi kullanılmış, ancak geçersiz olması sebebiyle yaptığı itiraz neticesinde AKP'liler tarafından fiziki saldırıya uğraması, çok büyük bir ahlaksızlıktan ve barbarlıktan başka bir şey değildir. Ahlaksız adamlar karşınızdaki bir bayan, hem de sandık kurulu üyesi. En adaletli ve en yüce hakim, Allah'tır. Cenab-ı Hakk, bunların layıklarını versin.

  Oy kullandığım okulda, kendi sandığımın dışında komşu sınıflarda kurulan sandıkları da izledim. Sandığın birinde de oylar okunurken, yine bir oy pusulası üzerinde ihtilaf doğmuş olmalıydı ki, görevlinin biri diğer sandık kurullarından YSK'nın verdiği kılavuz kitapçığı arıyordu. Bakın, ne kendi sandık kurulu başkanı getirmiş kitapçığı, ne de benim oy kullandığım sandık kurulu başkanında kitapçık yoktu. Bu kadar lakayıtsızlık olmaz. Aynı görevde ben de bulundum YSK'nın verdiği tüm dokümanları sandık başında bulundururdum. Neden? Doğru olan bir tespiti, o kitapçıktan gözlerine soka soka kanıtlamak için. Şimdiki görevliler çok sorumsuz ve şuursuz, verilen görevin sorumluluğu ve bilincinde değiller.
  Selam ve dualarımla.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Recep bey kardeşim,
   Haklısınız, çok büyük bir ahlaksızlık, barbarlık.
   Bunların hesabı da sorulmayacaktır büyük ihtimalle, mühürsüz oyları hesabını sorduk bir bakıma hırsızlardan hesap sorduk sonuç alamadık...:(

   Sandık başlarında maalesef dediğiniz gibi, dürüst, ahlaklı insanların olmadığı sandıklarda büyük hile yapıldı. YSK'nın kendisi en büyük hileyi yaptı. Bu kadar ahlaksızla işimiz zor.
   Benden de selamlar...

   Sil
 5. Çok korkunç gerçekten, benim anlamadığım biri facebookta bir şey yazsa anında cumhurbaşkanına hakaretten kapısında polisleri buluyor, facebook twitter video ile kaydedilmiş usülsüzlüklerle dolu kimsenin kılı kıpırdamıyor...:(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bildiğin Mafia olmuş bunlar. Suç örgütü, çete. Anket yapılmış oy atanların çoğu ilkokul mezunu, ev kadını. Eğitim yükseldikçe 'hayır' lar artmış. Bunu kendileri de biliyor, demedi bir tanesi "eğitimli insandan ödüm kopuyor" diye.

   Sil
 6. bunlarda vicdan ve ahlak olmadığı için ne yapsalar normal artık o kadar kandırılmışlar ki insan cehaletlerine inanamıyor gerçekten de..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Stockholm sendromüne dayandı iş, zaten sonraki yazım bu olacak. Stockholm sendromünü resimlerle, olaylarla bir güzel tanıtacağım.

   Sil
 7. Korkut, tehdit et, sindir... :(
  Gün gelecek, devran dönecek inşallah.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Mutlaka döner arkadaşım, bugün hileyle, çalarak bu kadar alabildiler, on yıl sonra % 70 hayır diyecek bu millet...ev kadını dedikleri de bir gün uyanır.

   Sil
  2. Ahhh Müjde Hanım :(
   Takip ediyorsan bir bak derim, gençlik olayın nasıl da farkında.
   https://eksisozluk.com/gotu-boklu-teyzelerin-gelecegimizi-calmalari--5345126

   Sil
  3. Her gün takip ettiğim sitelerden biri, o başlığı da bolbol okudum, özellikle bir yorum vardı ki, çok harika tespitler yapmıştı şu an dönüp bakamadım ama zaten bu konuyu bloğuma taşıyacağım ben.:) sadece istisna teyzeler var istisnalar kaideyi bozmuyor:)

   Sil
 8. Seyrettim nasıl üzüldüm:( elleri kırılsın betrini yaşasınlar:((

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aminnnn Hatice'm.....zaten insan yaşattığını yaşarmış..

   Sil
 9. daha neler görecek bakalım bu gözler.:(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kadıköy Anadolu Lisesi'nin bahar şenliğini yasaklamışlar. Bir de "Biz ne yaptık ki, gençler oy vermedi, İstanbul, ANkara'yı kaybettik" diye soruyorlar:)))böyle yapsınlar iyi oluyor...daha çok kaybedecekler...devran dönmeye başladı arkadaşım üzülme...

   Sil