5 Nisan 2017 Çarşamba

BARZANİ 'EVET' DİYOR

Hayır diyenler teröristtir, Hayır diyenler Fetöcüdür diyenlere kapak olsun:
Alttaki linke tıklayınca (ayrı pencerede açılır)  kaynak: CNN
barzani kürt kedisi ile ilgili görsel sonucu

kaynak: şuradan

Bu adamın televizyonunda her akşam hava durumunda,  Türkiye'nın yarısı Kürdistan olarak gösteriliyor. İnanmayan araştırsın.


barzani kürt kedisi ile ilgili görsel sonucu

Kaynak: şuradan


barzani kürt kedisi ile ilgili görsel sonucu

Kaynak: şuradan
tayyip barzani ile ilgili görsel sonucu

barzan tayyip ile ilgili görsel sonucu
Tayyip Erdoğan - Barzani - Şivan Perver

barzan tayyip ile ilgili görsel sonucu

Ben de, Barzani'yle elele olanlara HAYIR diyorum. 
Şimdi hangimiz teröristiz?6 yorum:

 1. Çok iyi yakalıyorsun çelişkileri :) Çok hoşuma gidiyor :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sağolasın Yurdagül'cüm, ama akp'ye oy verenler hala bu çelişkileri göremiyorlar, nasıl göremiyorlar acaba gözlerinde bir problem mi ver?:)

   Sil
 2. farkettiyseniz resimde halepçedeki kimyasal saldırınn yıldönümünü "bağımsız devlet" olarak kutlamaya çalışmışlar..Bu saldırıyı saddamın yaptığına inanıyor musunuz? şahsen ben inanmıyorum..çünkü "görünen köy klavuz istemez" derler ya,işte o hesap şimdiki bu gelişmeler..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Asla inanmıyorum. Bizzat ABD, Saddam'ın kimyasal silah deposu var, Saddam'ın kitle imha silahı var diye YALAN SÖYLEDİĞİNİ, her şey olup bitip Irak'ı işgal ettikten sonra KONGRE'DE İTİRAF ETTİ. Dönemin genel kurmay başkanı ve dışişleri bakanı Colin Powel denen hain suçu CIA'ya attı.

   Aynısını Libya'da yaptılar,
   Şimdi Suriye'de yapıyorlar. Kendi maaşlı askerlerine kimyasal silah attırıp, Esat yaptı diyorlar. Benim bloğumda Suriye Yalan Rüzgarı yazımda bunların yalanları damgalı mühürlü videolu ispatlarıyla dolu hem de madde madde...o kadar yalandan sonra Suriye'yi alamadılar son olarak yine kimyasal yalanına sarıldılar çünkü en iyi yalan o!!!!

   Sil
 3. yav bunlar hepp şeyin oyunları , neydi o , hah pensilvanyanın . Pensilvanyanın oyun oynadığını biz biliyoruz da oyuncaklar biraz geç fark ediyor sanırım :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kedinin fareyle oynadığı gibi oynuyorlar.

   Sil