12 Nisan 2017 Çarşamba

HEPSİ ORADAYDI
Fethullah Hoca efendiyi kötülemişler. Hakkında iftiralar atmışlar. Bağlantılarına şüpheyle bakmışlar. Evet, kötüledik. İftira dediğiniz her şey doğru çıktı. Biz kötülerken siz poposunu yalıyordunuz.
Şimdi kendileri ak pak olmuş! Bunlara karşı olan herkes Fetöcü imiş!

Biri şunların cep telefonlarına baksa bylock  zımbırtısı var mı, yok mu?

12 yorum:

 1. Hee,biz fetoşa atıp tutarken,Ergenekon Balyoz çakma derken bizi tehdit ediyorlardı bunlar.Ulan hepiniz oradaydınız beee!!!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Öyle yüzsüzler ki Sevda'cığım şimdi hepsi akpak olmuş, bize Fetöcü diyorlar.

   Sil
  2. Ağzınıza sağlık :(

   Sil
  3. Senin de yorumuna sağlık arkadaşım.

   Sil
 2. Solla Fetö bağlantısını anlatan bir kitap yazmış Melih Gökçek :) Tüm bilbordlarda.Güldüm valla :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sorma ya, "Yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış" durumu.

   Sil
 3. Vayy melih beni cinleri çarptı diyordu bir de kitap mı yazmış:))
  İnsanı kendinden şüphe ettirecekler bunlar iyice dağıttılar

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Beyin iptal:)))cinler, periler, öcüler....:)))böyleleri Atatürk gibi bilim, bilim, bilim diyenleri sevmezler.

   Sil
 4. "Yavuz hırsız ev sahibine sen kimsin bu ev benim...!,çık git."Dercesine arsız olmuş herkes.
  Müjdem yine önemli satırların altını çizmiş ve hatırlatmalar yapmışsın,yüreğine-bileğine-Bücürüğüne sağlık...
  Nasıl öğreteceğiz bilmeyenlere,nasıl değiştireceğiz bu embesil kafa-göz yarıp sonrada yaralara tuz basanlara,
  nasıl anlatacağız ayağınıza kurşun sıkmayın diye..

  En yakın akrabalarımın bile gözleri hırsla bürünmüşken;
  N A S I L...?
  HAYIR bile gelmez bu insanlardan bize...

  Şimdilik sevgiler olsun size-bizden.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Anlatamayız Merih'im, anlatmak için ıq olması lazım, bunlarda beyin iptal. Domatesi kesiyor bakıyor haç işareti var, aaaa domates Hristiyan, yemeyelim filan diyor. Böylelerine hiçbir şeyi anlatamazsın. Dinlemez, dinlese de inanmaz. Bu insanlardan kendilerine de hayır gelmez. İşte Irak, işte Afganistan, işte Libya, bir tek Suriye direniyor.

   Senin de yorumuna sağlık canım, sevgiler...

   Sil
 5. onların kavgaları da seçim sistemi de pek inandırıcı deil..eğer refden evet çıkarsa büyük ihtimalle ben bunların kavgalı olmadıklarına inanmış olacağım..çünkü seçim sistemi hiç güvenli değil..biz istediğimiz kadar çırpınalım,eğer seçim sistemi gerçekten de onların elindeyse refden evet çıkabileceğini tahmin ediyorum..hayır'ın çıkması ise sürpriz olur bence..tabii politik oyunların bir parçası değil ise o ayrı bir durum olur..yani ilerde daha güçlü bir şekilde gelebilmenin bir parçası da olabilir..

  refde hayır çıkarsa,ne olacak? bir takım toplumsal olaylar çıkabilir,halk perişan olabilir ve bunun sonucunda da siyasal iktidar mağduru oynayabilir..böyle olunca tekrar seçime gidilebilir ve sonra da halk,kzgınlığından dolayı bu sefer refde hem de çok güçlü bir şekilde evet diyebilir..

  işe tüm bunlar politik oyunlar/entrikaların bir sonucudur..hatırlarsanız bu gelişmeleri daha öncede yaşamıştık..ikitdarı kimse tek başına elde edemeyince,siyasal iktidar mağduru oynamış ve 2.kez seçimde çok güçlü bir şekilde iktidarı tekrar ele geçirmişti..tüm bunlar politik entrika ve oyunların bir sonucu olarak elde edilebilen şeylerdir..

  gücü elinde bulunduranların,halkın oylarına ihtiyacı yoktur..halkın seçimlerde oy kullanması sadece semboliktir..maksat dünyaya ne kadar demokratik olduğumuzun yalanını gösterebilmektir..

  politikada öyle sinsi oyunlar oynanır ki,bu oyunları normal sıradan vatandaşların bilmesi,görmesi/anlaması mümkün değildir..türkiyedeki politika oyunlarına baktığımızda,maalesef her türlü saray entrikalarının dönebildiğini görebiliyoruz..bu saray entrikalarında her türlü pis işlerin olabileceğini de bilmemiz gerekir..

  şimdi tahminimce bunların kavgalıymış gibi gözükmelerinin altında da bu saray entrikası yani politik oyunlar yatıyor olabilir..amaç,"bunlar kavgalı oldukları için,millette bunlara inanıp refde evet diyecek.." işte bu saray entrikasının kısaca açıklaması budur diyebiliriz..

  başkanlık sisteminin aslında osmanlı imparatorluğunun gelebilmesi için gerekli olan zemini hazırlamak için tasarlanmış olabileceğide şüpheler arasında..yani bunların kavgası gerçek deil gibi..herşey istediklerini alana kadar..ondan sonra ver elini osmanlı :(

  biraz uzun yazı oldu ama kusura bakmazsınız artık..amacım bu gerçekleri milletimizin de bilmesni sağlamaktır..saygılarımla..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Estağfurullah kusur olur mu? Tam tersine uzun yorum yazmak üşenmeyip, zahmet etmektir ki, ancak teşekkür ederim. Teşekkür ediyorum.

   Bunların kavgasına ben de inanmıyorum, o kadar içli dışlıydılar ki, aynı gövdede iki başlı ikiz kardeş gibiler. 15 Temmuz'un da ne olduğu belli değil, siyasi ayağı yok demeleri zaten büyük bir skandal. Baklavacıyı Fetö'den yakalıyor ama en büyük Fetöcüler işte bu videoda. Allahaşkına biri Tayyip'in, Hakan Fidan'ın, Hulusi Akar'ın telefonuna baksın bylock kullanmış mı, kullanmamış mı? Kullanıp sildiyse de ortaya çıkar. Ama bunu yapacak cesur savcı var mı?

   Sil