17 Mayıs 2017 Çarşamba

Eee, HANİ 15 TEMMUZ'un ARKASINDA ABD VARDI?

15 temmuz un arkasında abd var erdoğan ile ilgili görsel sonucu


AKP, Gaziantep milletvekili, Mehmet Erdoğan, Fethullahçı darbe girişiminin arkasında Amerika'nın olduğunu söyledi. 15 temmuz un arkasında abd var erdoğan ile ilgili görsel sonucu


AKP yanlısı, 'dinci' gazete bile darbenin arkasında Amerikalı generalin olduğunu yazmışlar. 


15 temmuz un arkasında abd var erdoğan ile ilgili görsel sonucu


Saadet partisi 'nden Oğuzhan Asiltürk, darbenin arkasında Amerika, Avrupa ve İsrail'in olduğunu söylüyor.15 temmuz un arkasında abd var erdoğan ile ilgili görsel sonucu


Wikileaks'in kurucusu Assange bile 15 Temmuz'da ABD ve Suudi Arabistan parmağı olduğunu söylüyor. 


15 temmuz un arkasında abd var erdoğan ile ilgili görsel sonucu


Haber7, anketi de 15 Temmuz'un arkasında Amerika'nın olduğunu yazıyor. Hatta ankette AKP'li vatandaşların % 90'ı darbenin arkasında ABD'nin olduğuna inanıyormuş. Ençok AKP'liler inanıyor yani.Darbeyi yaptıran ile darbe yapılan arasındaki
muhabbeti görüyorsunuz sayın seyirciler. :)Daha üç gün önce darbenin arkasında 'üst akıl' var diyerek Amerika'yı işaret eden  Tayyip, 20 dakika görüşmek ve 'düşük protokolle ağırlanmak' için  yalvar yakar randevu alıp Amerika'ya gidiyor. 

Sana darbe düzenleyen ülkeye gidiyorsan, 'tiyatro oynuyor' diyene de kızmayacaksın. 

% 90'ı darbenin arkasında Amerika'nın olduğuna inanan AKP'liler, şu anda sosyal medyada "Reis nasıl el sıkıştı Trump'la? Reis nasıl bacak bacak attı?:))))gibi komik şeylerle övünüyordur. Eee  hep diyorum, IQ sorunu. :)) Yarın, Trump, YPG'ye tankları gönderince "üüüüü ama bizim reisle ne güzel el sıkışmıştın, aşkolsun yani, sen bizi sevmiyo musun, küs" diye ağlaşırlar. 

26 yorum:

 1. Zaten durum şu anda son paragraftaki gibi değil mi :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tam olarak öyle. O kadar basit bir düşünce tarzları var ki...

   Sil
 2. Şaşkınlıkla okuyorum valla yazılarını :((

  YanıtlaSil
 3. trump zorla kabul etti di mi sanki cumhurbaşkanımızı.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Benim cumhurbaşkanım değil.
   Zorla değil ayıp olmasın, rezil olmasın diye kabul etmiş, "20 dakika vereyim bari, kapıdan kovsam bacadan girecek" demiştir. Malum Obama, asla kabul etmiyordu bunu. Gidemiyordu ABD'ye.

   Sil
 4. 😀😀😀 Yorum yok ya ah diyorum ah.... ağlncak halimize gülmek deyimi burda yerine cuk diye oturuyor. Sevgili Trump reisi kendine çekemedi tokalasirken Biliyormusunuz 😂

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :)))ben malum kişiyi ekranda görmeye tahammül edemediğimden (yaşlanınca bazı şeylere tahammül kalmıyor:)))bakmadım nasıl tokalaştığına ama Kıymet hanım dediğin konuda bir tivit atmış, gülmekten yerlere yatarsın.
   Dur bak, kopyalayalım linkini: :))))

   https://twitter.com/knbindebir/status/864820492506505217

   Sil
  2. 😀😀😀 çünkü reis olmak kolay değil cınım .🙈

   Sil
 5. yandaş kanallarından birnde de vücut dilini acıklıyorlar bir bakayım dedim sonra da sövdüm nasıl kendine güveniyormuş nasıl azimle konuşuyormuş utanmasa trumpı şöyle ezdi böyle ezdi diyecek hani o kadar...........................

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Derler, derler. Bunlar fır döndü, rüzgar gülü, hem "bunlar hep Ameriga'nın işi":)))derler, hem de reisleri Amerika'ya gitti diye böbürlenirler. Adam Kürdistan'ı kuruyor kafasına vura vura Tayyip'in. Fetö'yü iade et diyor etmiyor. Bence oraya Reza ile ilgili 20 dakika görüşmeye daha doğrusu pazarlığa gitti.

   Sil
 6. tele1,de emre kongar erdoğanın trupmla yaptığı konuşmasında "geçmişte yaşanan hataları telafi edilmesi"..diye başlayan cümlelerini,ingilizce çeviri metinlerinde "geçmişte yaptığımız hataları telafi edilmesi" vs şeklinde belirtilmiş..yani bi çeşit abd,den özür dilenmiş gibi olduğunu söylüyodu..bu da ilginç bi yaklaşım olmuş..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet okudum o rezaleti, Obama zamanında beyzbol sopası göstermişti, bunlar da böyle şeyler yapıyorlar. Zaten arkadaşım, 20 dakikada ne görüşülür? Kadınların kısır günü, altın günü bile 20 dakika sürmez:))))o oraya "Aman Reza ötmesin, ucu bana ve aileme dokunur, ne istersen yaparım" demeye gitti.

   Sil
 7. Her şey işlerine geldiği gibi, tarih suya yazılıyor zannediyorlar ama yanılıyorlar

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Türkiye cumhuriyetinin en rezil dönemi olarak geçecekler, ayakkabı kutuları, başımıza Fettoşçuları musallat etmeleri, 4 milyon Suriyeli, azan pkk terörü, ışid'i ülkeye musallat etmeleri, orduya kumpas, Atatürk düşmanlığı...hepsi yazılıyor. Tarih kimlerin hırsız ve vatan haini olduğunu yazacak..

   Sil
 8. IQ sorunum olduğumdan yazacak bir şey bulamadım...

  Sevgilerimle Müjde'm.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Allah iyiliğini versin, sevgilerimle Merih'im.

   Sil
 9. zaten birbirlerine de benziyorlar ya artık güzel güzel kanki olmuşlardır :-))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 15 Temmuz'da bana darbe yapacaktın kankim yaaa???mı dedi acaba:)))

   Sil
 10. Kim kimin arkasinda belli degil 😂😂😂

  YanıtlaSil
 11. Bayramımımz kutlu olsun Müjde'm.

  YanıtlaSil
 12. Bir riyadır sular, seller gibi gidiyor Müjde'm. İçim kaldırmıyor gördüklerimi. Ne enerji varmış bunlarda böyle. İyi bir şey için kullan desek kullanmazlar. Allah bildiği gibi yapsın.

  YanıtlaSil