26 Mayıs 2017 Cuma

FETÖ'cüleri SALIYOR, SÖZCÜ' ye FETÖCÜ DİYORLAR

Ne kadar Fetö' den tutuklanan patron varsa bırakmışlar. Bank Asya yöneticisi dahil.

Cumhuriyet gazetesi liste yapmış, tek tek isimlerini  yazmış. Liste için


TOPBAŞ fetö tahliye edildi ile ilgili görsel sonucu


Fethullah Gülen'in halasının torunu da serbest bırakılmış.
bu da kaynağı:


'bylock' kullandığı için Fetö'den gözaltına alınan AKP'li başkan serbest bırakılmış.Fetö sanığı AKP'li bakana plaket veriyor!
Tabii bir de Fetö' ye geçmişte ne isterse veren, yıkama yağlama yapan, elini ayağını öpenler, Bank Asya'dan kredi alıp hükümet ve Fetö yalakalığı sayesinde yalıda oturanlar var ki, onlara  'dokunulmuyor'.  "kandırılmışlar" zaar.


hocaefendi'ye açık mektup ile ilgili görsel sonucu


Alayının kıçında Fettoş diye damga/mühür var. Şimdi bu damgayı, yıllarca AKP'liler 'Hocaefendi' derken "Fetoş" diyen ve Fettoş'un 30 dava açtığı Sözcü'ye,  Fettoş/ AKP'yle mücadele eden muhaliflere, Atatürkçülere atmaya çalışarak, kendilerini aklamaya çalışıyorlar.

Gökmen Ulu ve Mediha Olgun tutuklandı...
Galiba bunlar:
Emin Çölaşan - Bekir Çoşkun - Yılmaz Özdil - Uğur Dündar - Soner Yalçınfetöcü akp liler ile ilgili görsel sonucu

Bunlar da 'kandırılmış'fetöcü akp liler ile ilgili görsel sonucu

Bunlar da 'kandırılmış'


fetöcü akp liler ile ilgili görsel sonucu

Ama Sözcü 'Fetöcü"!!!Bence, Sözcü'ye saldırının sebebi sadece AKP ve Fettoş'a muhalif olması,
Atatürkçü olması  değil,
 vatandaşın bilmediği şeyleri ortaya çıkartması:


[Haber görseli]

12 yorum:

 1. Google'a " akp fetö ile mücadele etmiyor " diye arattığınızda bu konuda çok sayıda yazı,makale ve habere rastlıyorsunuz..kamuoyu olayı daha yeni yeni anlamaya başladı..artık kimse fetöyle mücadele edildiğine pek inanmıyor..hayırlısı bakalım bu iş nereye kadar gidecek.. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Biliyorum ben de yazıp, arattım çok kez. Tiyatro deyince kızıyorlardı ama tüm bunlar her şeyin tiyatro olduğunu gösteriyor.

   Sil
 2. Daha neler görecez kim bilir .

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Suçlular psikolojik olarak haklı olduğunu, suçsuz olduğunu bildiği kitlelere zulmetmeyi severler. Böylece hiçbir şey bilmeyen sokaktaki insan "Bunların bir suçu var ki, hükümet de bunlara zulmediyor" derler. NAZİ döneminde aynı psikolojiden faydalandılar. Çoğu Alman halkı, NAZİ subayları baskıyı gittikçe zulme dönüştürdükçe, "Demek Yahudilerin bir suçu var ki, onların camlarını, çerçevelerini indiriyoruz" diye düşündü. Çünkü güçlüden ve parası olandan yana olmanın onları koruyacağını düşünür insanlar. Ezilenden yana pek olmazlar. Ezenden yana olurlar. Alayı üç yıl öncesine kadar Fetöcüyde herkes biliyor, internette hiçbir şey saklı, gizli kalmıyor, şimdi o suçlarını unutturmak için, kendi çamurlarını onlara muhalif olanlara yapıştırmaya ve güçlü gözükerek, ezerek 'haklı' oldukları hallüsinasyonu yaratmaya çalışıyorlar.

   Sil
 3. Hangi akıl buna inanabilir ki..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kendileri çalıp, kendileri söylüyorlar. :( Aklı olan zaten yemiyor bu rezillikleri.

   Sil
 4. ooo bunlara kimse inanmıyor da bazıları çok güzel inanmış numarası yapıyor :D hatta değme oyunculara taş çıkaranları var , sanırım şimdki yaptıkları işten sonra oyuncu yok tartışması kalmaz ülkemde :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Değil mi canım arkadaşım? Sonra tiyatro yapıyorlar deyince kızıyorlar. Bundan ala tiyatro mu olur? Dediği gibi oyuncu yok tartışması kalmaz; Oscar'lık oyuncular var ülkede.

   Sil
 5. Diyecek laf bulamıyoruz artık... hangi kategoriye sokacağımızı bilemiyoruz, komedi desen değil trajedi desen fazlası var... elinize sağlık Müjde Hanım, sevgiler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Utanmazlıkta sınır tanımamaya başladılar, yavuz hırsız ev sahibini bastırıyor olduk. Yorumuna sağlık Eren'cim.

   Sil
 6. Oruçtan kasıt,nefsin terbiyesidir.Nefs terbiye edilmedikten sonra sembolik kalır oruç tutmak.Özü hep kaçırıyoruz maalesef :((

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sembolik kalmış zaten Yurdagül'cüm, bir de muhteşem, ihtişamlı, şaaşalı gösterişli ziyafet sofralarıyla gösteriş yapıyorlar.

   Sil