11 Haziran 2017 Pazar

HEYECANLANMAYIN melih gökçek damadı ile ilgili görsel sonucu

HEYECANLANMAYIN,
 BİRKAÇ GÜN SONRA SERBEST BIRAKILDI. melih gökçek damadı fetö ile ilgili görsel sonucu

YİNE HEYECANLANMAYIN,
BİRKAÇ GÜN SONRA SERBEST BIRAKILDI


HEYECANLANMAYIN, YUKARIDAKİ TİVİTİN SAHİBİ,
ŞU ANDA TGRET'de BAŞKALARINI FETÖCÜLÜKLE SUÇLUYOR.hocaefendiye mektup ile ilgili görsel sonucu

HEYECANLANMAYIN,
Mektubun sahibi, Bank Asya'dan kredi alıp Boğaz'da yalı alan gazeteci (!!! ünlem koydum normal bir gazeteci maaşıyla Boğaz'da yalı alınmaz herhalde) Nagehan-Rasim karı kocası her akşam ekranlarda Fetöcülere giydiriyor.
HEYECANLANMAYIN,
BUNLAR DA FETÖCÜ DEĞİL...Bylock kullanan AKP, ilçe başkanı tahliye edildi.
Fethullah Gülen hoca efendi hazretlerini (!!!) savunan bu adam şimdi Fetö ile mücadele komisyonu başkanı olmuş:
CHP'nin darbenin siyasi ayağı ortaya çıkartılsın önergesi, AKP'lilerin oylarıyla reddedildi.
Heyecanlanmayın, böylece darbenin siyasi ayağı ortaya çıkmış oldu.
AMAAAA........ahmet şık ile ilgili görsel sonucu

Fethullah Gülen'in masum, dindar biri değil, emniyete, orduya, eğitime, her yere sızan bir terör örgütü başı olduğunu YAZAN Ahmet Şık tutuklandı. Kitabının yayınlanması, basılması engellendi.


imamın ordusu ile ilgili görsel sonucu


wikipedia'nın linkine tıklarsanız kitabın başına neler geldiğini okuyabilirsiniz.
(Tüm linkler ayrı pencerelerde açılır)


Siz yine de heyecanlanmayın, AKP, Fetö ile mücadele ediyor. (Yerseniz....)

26 yorum:

 1. İşleri kendilerine nasıl da uydurmayı iyi biliyorlar.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Maalesef:( Ama 15 Temmuz tiyatroydu (kanlı bir tiyatro)diyenlere kızmasınlar artık.

   Sil
 2. wikipedia yasaklı bu ülkede Müjde..verdiğin linki tıklasak ne oluuur tıklamasak ne ...

  :-(

  Offfff oldum ben yine

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kadriye'cim, haklısın ama Wikipedia'ya oğlum bir uygulama indirerek giriyor istersen sana yazayım yorum olarak (yayınlamaz, not ettikten sonra silersin)

   Sil
 3. ama yani siz de , en son alınacak olanlar onlar değil mi , fetönün siyaset ayağını yazmaya başlarsak bunlara sıra gelinceye kadar ne kocaBAŞ'lar var ki onlar sadece kandırıldılar ...onlar da alınmaya kalkarsa ülke mazallah , hasbinallah , tövbe estağfurullah :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ahahaha:)))valla öyle Eylem'cim, aklıma bir tivit geldi, tivitin sahibi Fatma Sibel Yüksek hanım, şöyle yazmıştı: "AKP ve Fetö içiçe geçmiş iki cam bardaktır, ayırmaya kalkarsan ikisi de kırılır"
   Aklımda kaldığıyla yazdım.
   Hele dobra dobra yazamıyorum ama o bylock dedikleri zımbırtı bence çok ünlü birinde var ama kim onun telefonunu açıp da bakacak. :(

   Sil
  2. değil mi ama :D doğru bir tanım yapmış Fatma Hanım , tam da dediği gibi , biz de o sebepten aman kırılmasın diye komple millet olarak ekstra çaba harcıyoruz , :D

   Sil
  3. Çok hem de çok doğru, öyle harika bir tespit ki, bayıldım, zaten her gün tıklarım tivitlerini, yeni tivit atmış mı diye bakarım. Hepsi kırılsın, tuzla buz olsunlar, inşallah, amin....

   Sil
 4. Araba tekerleği bile bunların dönme hızına yetişemez :)) Güldüm valla :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yetişemez canım, öyle dönüyorlar adamın başı döner:)))

   Sil
 5. Müjdeciğim aklım almıyor inan. Kafayı yiyecek gibi oluyor insan. Bu hakimleri savcıları anlamak mümkün değil. Yasada var mı gerçekten böyle bir hüküm.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sorma Hanife'cim, hakimi, savcısı hepsi birbirine gebe, sen konuşursan ben de konuşurum, sen benim pisliğimi anlatırsan, ben de senin kirli çamaşırlarını ortaya dökerim, hepsi birbirine şantajla bağlılar, yüzük kardeşliği gibi. O yüzden de her şey saklanıyor, örtbas ediliyor. Damadı içeri tıksalar, kayınpederini ispiyonlayacak, kayınpeder mecburen kimbilir neler veriyor ki, bunları bıraktırıyor, Hollywood olsa bunlardan 72 kısım dizi yapar. Fetöcü filanı tutuklayan hakim Fetöcülükten tutuklanıyor da onu tutukllayan da Fetöcü çıkıyor. Bunları gazetelerde okuyoruz normalmiş gibi:(

   Sil
 6. millet de yiyor gayet güzel işte bu adamlara hiç kanmayanlar makbul değil kanıp da özür dileyenler makbul ne yazık ki..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Büyük kısmı işin içinde bit yeniği olduğunu farketmiştir yani zeka özürlü değilse ama şaşkınlar şu anda. Gerçeği kabul etmek zor geliyor. Hani oğlunun katil olduğunu ya da uyuşturucu kullandığını ya da hırsız olduğunu ya da öldüğünü insan beyni kabul etmekte zorlanır, reddeder. O misal...

   Sil
 7. "Ahmet ŞIK" Önce de böyle düşünüyor yazıyordu,doğruları,şimdi de yazdıklarını kitaba yazdı da ondan.Kıvırmadı çünkü.
  Eeee " Söz uçar,yazı kalır." Herkesin harcı değil doğruları bangır bangır yazıp kitaplastırmak...!
  Emeğine sağlık Müjde'm sen de bunlardan birisin,doğruları haykırarak,tarihe iz bırakan herkesi snin nazarında selamlıyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Şu anda hala hapiste adamcağız yazıklar olsun, dediğin gibi doğruları bangır bangır yazıp, kitaplaştırdı. Sen de sağol Merih'im, ben yazıyorsam, sen ve arkadaşlarım da korkmadan yorum yapıyorsunuz. Birbirimizi tamamlıyoruz. Çok sağol canım selam olsun hepsine..

   Sil
 8. Oyun içinde oyun ;hepsi kara dibin kara misali....Zavallı halkım hep kanıyor hep kanıyor...Ne Anadoluymuş yüzyıllardır derin uykusundan uyanamıyor😞...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Maalesef öyle Arzu'cuğum, Balyoz ile Türk askerinin itibarını iki paralık etmek istediler ama çöktü. Kumpas olduğu ortaya çıktı. Bence bu ikinci bir kumpastı Türk askerini itibarsızlaştırmak için. Dilerim çok geç olmadan birisi itiraf eder ve çorap söküğü gibi gerisi gelir.

   Sil
 9. Artık bizi hiç bir şey şaşırtmaz oldu zaten, uyuştuk... yine çok güzel anlatmışsınız Müjde Abla, sevgiler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sürekli korkunç olaylar olunca halk psikolojik olarak uyuşuyor. Neye, kime inanacağını bilemiyor. Çok teşekkürler canım, sevgiler.

   Sil
 10. Kaypaklık derseniz alası, yalakalık derseniz daniskası, korkak derseniz bayrak taşıyanı, dinsiz imansız derseniz alayı, ama insanlık derseniz işte o bu şahısların yanına bile uğramamış..
  Sayılacak o kadar negatif sıfattan ancak bu kadarını yazabildim Müjde abla.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Haklısın Nil'cim, korkuyorlar çünkü Fetö - AKP; etle tırnak gibi, o onu ihbar etse, öteki de onu ihbar edecek, birbirlerinin ciğerini biliyorlar. Mafia çetesi aynı. O yüzden hepsi susuyor. :( Biri giderse, ötekini de sürükleyecek. Eminim birbirlerine

   "Beni yakarsan, sen de yanarsın."

   diye tehdit ediyorlar.

   Sil
 11. On beş senede (daha önceden yapılanmış, dehliz kazılırmış meğer, icraat start almayı beklermiş) ne hâle geldik Müjde'ciğim. Bu nedir yahu? Biz şimdi yönetiliyor muyuz, yoksa gittikçe yamultuluyor muyuz? Vatandaşlarımız ve hepimizin hakları haram olsun dilerim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gittikçe yamultuluyoruz ablacım, haram olsun, zehir zıkkım olsun, bir gün elbet bu 15 Temmuz'un iç yüzü ortaya çıkar. Balyoz'un, Ergenekon'un kumpas olduğu nasıl çıktıysa bu da çıkar elbet.

   Sil
 12. Adamları hep fetöcü diye adlandırıyorlar sonra da neredeyse ödüllendiriyorlar bir terslik hep var bu işte.
  Eleştiri yazıyorsan nerde bu devlet diyorsan hapı yuttun off daha neler göreceğiz :(((

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sonra da 'tiyatro' deyince "tiyatro olur muymuş?" e bal gibi tiyatro...kanlı, şeytani bir tiyatro hem de...

   Sil