5 Haziran 2017 Pazartesi

ODA TV'nin ORTAYA ÇIKARTTIĞI SKANDAL

Öğrenciyi doğalgaz borusuyla...AKP'nin skandalları bitmek bilmiyor. İki kez hapis cezası alan bu adam şu anda Milli Eğitim Bakanlığı'nda müsteşar yardımcılığı yaptığını ODA tv ortaya çıkarttı. Ülkede gazetecilerin, köşe yazarlarının niye hapislere tıkıldığını şimdi daha iyi anlıyorum. Gazeteciler olmasa bu rezaletleri vatandaş nasıl duyacak? Nasıl öğrenecek?

33 yorum:

 1. Duyuyoruz öğreniyoruz da bir de birşey yapabileydik :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İsyan ettik ya Gezi'de. Mehmet Ali Alabora, olay sadece birkaç ağaç değil derken haklıydı. O birkaç ağaç bardağı taşıran şeydi. O yüzden adama nasıl düşman kesildi hatırla, zavallı korkup yurt dışına kaçmış.:(((

   Sil
 2. Niye artık şaşırmıyoruz acaba?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 15 yıldır hep yaptıkları şey tabii şaşırmıyoruz...

   Sil
 3. Ah Müjdem niye erkenden emekli olup inzivaya çekildik işte bu çarpık erkek düzenin her türlü şiddetiyle başa çıkamadığımızdan.
  Eşim lise müdürlüğü yaptığında,öğrenci memnun,veli memnun,mahallei memnun,nedense bir üst memnun olamıyordu,çünkü insana değer veren,pedeğojik performansı iyi olan öğretmen ve idarecileri sevmiyorlar.
  sevgiler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnsana değer ve AKP!
   Merih'im yanyana gelmeyecek iki sözcük. Adam ülkenin %50'sinden nefret ediyor. Bak yandaki yere düşmüş vatandaşı tekmeleyene.!
   Bunların atadıkları akraba, dost, yandaşlar da öğrencilere dayak atıp, vakıflarda tecavüz ediyorlar, ne oluyor? Karı çıkıp "Bir kereden bir şey olmaz"diyor. Karşımızda RUHEN HASTA, PSİKOPAT, YAPTIĞINDAN PİŞMAN OLMAYAN (PSİKOPATLIĞIN ŞARTIDIR), ÇOK CAHİL, SEVGİSİZ VE ŞİDDETE EĞİLİMLİ BİR KESİM VAR. :( O yüzden diyorum ki, üçe bölünelim. Bu kesimle birlikte ya şan maz.

   Sil
 4. Eğitimle ilgili her gün olumsuz birkaç haber var. Eğitimde denetim sistemi çok farklılaştı.Kalktı bile denebilir. O zaman hatalar da tekrarlanıyor, fark edilmiyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Haklısın arkadaşım, kim kimi denetleyecek ki? Atayan akp, denetleyen akp, yargıç akp, savcı akp. Gazeteciler olmasa hiçbir şeyi duymayacağız.

   Sil
 5. Ah birde bu düzeni değiştirebilsek :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Vazgeç hiç düşünme. Ülkenin yarısı halinden MEMNUNKEN, değiştiremeyiz. Ama özerkliğimizi ilan ederek, (üçe bölünerek)onlarla bir arada yaşamaktan kurtulabiliriz.

   Sil
 6. Müjde abla yeni bloğum
  http://nilsgirls.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hayırlı olsun canım, ben zaten bu bloğunu takipteyim. :) hatta bir ara yorum yaptım. :)

   Sil
 7. Her gün can sıkıcı bir şey duymak kötü ama buna alışmak çok daha kötü :( Haber alma özgürlüğümüz yok, gazetecilerimiz içeride ama ileri demokrasideyiz :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sorma ileri demokrasi...Hepimiz biliyoruz ki, bu skandalları ortaya çıkarmasınlar diye içeri atıyorlar:(((

   Sil
 8. Şaşırtmıyor valla bunlardan her şey beklenir :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle öyle, çok kötü şeyler yaptılar ve şimdi ortaya çıkmasın, yağmaladıkları ellerinden alınmasın diye mücadele ediyorlar. :(

   Sil
 9. Hey Yarabbim, duymamıştım ama şaşırmadım.
  Balık baştan kokarmış :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ODA tv ve Sözcü olmasa haberimiz olmayacak:( tevekkeli değil ikisiyle de uğraşıp duruylar, ODA tv'nin bir dolu yazarını içeri atmışlardı Fettoşçular. Sonra hepsi beraat etti.
   Balık baştan kokuyor doğru:(

   Sil
 10. bu adalet siztemiyle ,bakan yapmadıklarına şaşarım

  YanıtlaSil
 11. Yanıtlar
  1. Haberi her gün takip ediyorum Belle'cim, EKşi Sözlük'te de var, tepkiler olunca eşi istifa etmiş (umarım doğrudur); bu sefer de hıncını çalışanlardan almış, 11 kişiyi kovmuş!! (Herhalde haberi sızdırdıklarından şüphelendi)

   Sil
 12. Söyle bir parca ayirsalsr da her görüste olan ayri parçada yasasa...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım ben üçe bölünmeye razıyım.
   Laikler - Tayyipgiller - Kürtler

   Sil
 13. Bu ayırım çok iyi olur. Aynı fikirdeyim. Daha neler göreceğiz bakalım. Hiç aksatmıyorlar. Bütün gece plan yapıp gündüz uyguluyorlar herhalde Müjde kardeşim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Valla her gün daha kötüye gidiyoruz ablacım, 50 günde 54 şehit! Hani evet çıkınca terör bitecekti? (inanmamıştık ya)...herhalde öyle yapıyorlar:(((

   Sil
 14. Müjdem ekranda bir başarı haberi duyunca eyvah diyorum onu da yerinden edecekler bunlar gibileri revaçta çünkü:(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yapmadıkları şey değil, Star Wars filmine döndük aydınlık - karanlık savaşı.

   Şöyle bir bakıyorum da, ne kadar sevdiğimiz sanatçı varsa hepsine düşman kesildiler, kiminin öldükten sonra bile arkalarından neler dediler. Tarık Akan, Güdük Necmi, Levent Kırca, Mehmet Ali Alabora, Müjdat Gezen....Kemal Sunal iyi ki, bu günleri görmemiş yoksa ona da düşman olurlardı çünkü rahmetli de Atatürkçü'ydü, yaşasaydı o da Gezi'ye çıkardı. O da muhalif olurdu.

   Bazi insanlarda 'hibristofilya' ile Stockholm sendromü benzeri bir RUH BOZUKLUĞU var, bu insanlar kötülük yapan ama güçlü olana taparlar, kötülük yapanı severler, kendilerine kötü davrananı severler, iyilerden nefret ederler.

   Sil
 15. bu olay aslında devletin diğer kademelerine kimlerin yerleştirildiğinin de bir kanıtıdır,desek herhalde yalan olmaz..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tam isabet olur, her yere Fettoşçular, şeriatçı sapıklar yerleşmiş. Dayak malum bir şiddet gösterisi, çoğu dayak atanın psikologların görüşüne göre cinsellikle ilgisi de varmış yani tecavüz etmek istiyor ama yakalanma korkusuyla yapamıyor ve dayak atarak tatmin oluyor...

   Sil