14 Temmuz 2017 Cuma

TWITTER SAYFASI AÇTIM, BEKLERİM :)

Bir, iki kez  siyasi birkaç yazıya cevap yazabilmek için açtım yine kapattım. Siyaseti bloğumda yapmayı tercih ediyorum. 140 karakterle siyasi yorum olmuyor, sığmıyor. Ayrıca akp'li troller dadanıyordu. Ben siyaseti en iyisi sadece bloğumda yapmaya devam edeyim.

Bu sefer sadece senaryolarımı tanıtma amaçlı olarak sayfamı yeniden açtım. Vatana, millete hayırlı olsun. :)))))))))))Takip eden, edilir:)

18 yorum:

 1. O halde bizlere de takip etmek düşer :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sağol canım, ben de seni takip edeceğim. Kimlerin tweet hesabı var bilemediğim için bu duyuruyu yaptım.:)

   Sil
 2. Hayırlı olsun,ben de kullanmıştım ama artık pek kullanmıyorum..senaryolarınız için sosyal medya platformu önemli..umarım başarıya ulaşırsınız..kolay gelsin,sağlıcakla kalın..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkürler, evet normalde kullanmıyordum sırf senaryolarım için açtım. İnşallah, siz de sağlıcakla kalın arkadaşım.

   Sil
 3. Haftalık yazılarım, okul derken hala kendimi toparlayamadım Müjde abla, ilk fırsatta takibe alacağım hesabınızı... Benim takipçilerime de bakin, takip edecek hesaplar bulursunuz diye tahmin ediyorum.😊
  Hayirli olsun:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Önemli değil canım, ne zaman fırsat bulursan...Ben seni takibe aldım ama takipçilerine bakmaya fırsat bulamadım. Bakarım tabii ki, :) Çok teşekkürler Zülal'cim. :)

   Sil
 4. Hemen takibe başlıyorum.Benim ki TC Nur (sanırım böyleydi)
  Uzun zamandır Bloga bir şeyler yazamadım; ramazan,yıllık izin ve şimdi eğitimdeyim yeni program öğreniyorum fırsat olmadı.Yakında ayrıntılı bir yazı eklerim.Çok öptüm canım kendine iyi bak :)))))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Senin sayfanın ismini göremedim bloğunda tc nur mu? Tamma hemen aratırım. Çok özlettin hiç uğramıyorsun bloğuna, yeni program ha? Koley gelsin, hayırlı olsun. Ben de çok öptüm, sağol canım. Sen de....:)))

   Sil
 5. OOOoooo Yeaahh ! :) Hayırlı olsun canımm :) Ben bu Twitter işini bir türlü beceremiyorum ya huu :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :)))))sağol Hazal'cığım, ya twitter 140 karakterle yazacaksın sığmıyor hiçbir şey. O yüzden boşver, blog daha iyi. :)

   Sil
 6. Takibe alıyorum hemen, bu defa kapatma ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sağol Burcu'm, gördüm ben de takibe aldım. Bu sefer kapatmayacağım. (o yüzden de siyasi paylaşım, beğeni filandan uzak duracağım.) :))

   Sil
 7. Benim yok twitter hesabım, açarsam bir gün ilk seninkini izlerim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Biliyorum Handan'cığım, çok teşekkürler:)

   Sil
 8. Yanıtlar
  1. A:) Gördüm Audrey'cim, ben de takipteyim:)

   Sil