10 Haziran 2019 Pazartesi

BEGONVİLLİ EV 14 - İLAHİ ADALET
Takip eden değerli okurlar için Begonvilli Ev'in yeni bölümünü yayımladım. Bu bölümde Ebru, kardeşinin başına gelen her şeyi öğrendi. Artık Solmaz ailesi ile görülecek bir hesabı vardı ama cebinde beş kuruş olmayan, gencecik bir kız, bu güçlü ve zengin aileye nasıl kafa tutacaktı?12 yorum:

 1. Yine soluksuz okudum. Bakalım Banu nelerle karşılaşacak? Yalçın hak ettiğini bulmuş gibi. Merakla devamını bekliyorum. Kaleminize sağlık...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok sevindim ebemkuşağı'm, sen de sağol arkadaşım.

   Sil
 2. bayramda boş durmamışsın hihihi :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bayram mayram yapmıyorum zaten deeptone'cuğum, bayramların tadı anne, baba hayattayken oluyordu. Onlardan sonra ne bayram, ne yılbaşı....hepsi sadece adı 'bayram' oldu benim için. Şu 9 gün bitti rahat ettim.

   Sil
 3. bu bölümde güzel olmuş emeğinize sağlık.. bişey sorcaktım wattpad yazarlara para veriyormuydu,yani para kazanıyormsuunuz,veriyoo diye bilyom ama tam emin deilim.. bide eğer hikayelerinizden para kazanmak isyosanız ekitap yapmayı denyin derim,çok sayıda yayıncı vaa bu konuda, ücretsiz olanlada var.. hatta GooglePlayin GoogleBooks'u da var.. Şu Google Play'de kitap satışı nasıl yapılır?'a bi gaöz atın derim,burası google'in..PDF ve EPUB formqatına yayınlama ve satış yapma imkanıonız vaar ama tabii nasıl çalıştığını tam bilmiyoom,iyice araştırmanıız gerkyoo..amazon,da var mesela ama orası biraz karışık,google'de profiliniz olduğu için burasaı daha kolay olabilii..neyse size kalmış bişi bizimki sadecee bi öneriydi..emeğinizee sağlık..😊

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ediyorum.
   Yok ayol nerede? O ancak yüzbinler, milyonlar kez okunanlar içindir varsa da, kitap filan oluyor öyle çok okunanlar; ben belki bir yayınevinin dikkatini çeker veya bir yapımcının diye Wattpad'ı seçtim ama bende o şans da yok. Yüzbinler, milyonlar kez okunması lazım öyle olması için.

   Ne demek çok teşekkür ediyorum önerileriniz için. Şansım olmadığı için pek deneyeceğimi sanmıyorum. :))Siz de sağolun arkadaşım:)

   Sil
 4. harikasınız çok yaratıcısınız hayalgücünüze hayran kaldım sevgilerimle

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok mutlu oldum, çok teşekkürler. Sevgilerimle.

   Sil
 5. Keşke tamamını yayımlamasanız diye düşünüyorum.
  Yine de karar sizin.
  Kopyala yapıştır çok fazla.
  O nedenle dedim.
  Saygılar, selamlar.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Endişenizi anlıyorum Hüseyin hocam ama yaparlarsa kendi yazdığımı kolayca ispat edebilirim. Çok teşekkürler, benden de saygılar, selamlar.

   Sil
 6. ilahi adalet ölme emi :) hani deriz yaa ilahi ayşe gibi :) böyle okuyunca bak komik oluyoo :)

  YanıtlaSil